Regeneracja turbosprężarek Olkusz
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Olkusz - naprawa turbinRóżnego rodzaju zaniedbania ze strony kierowcy w zakresie systematycznego serwisowania samochodu mogą skutkować tym, że

regeneracja turbosprężarki

w pojeździe będzie konieczna. Do wspomnianych zaniedbań zaliczamy przede wszystkim zapominanie przez kierowcę o regularnej wymianie oleju wraz z filtrem i systematycznej wymianie filtra powietrza. Różnego rodzaju zanieczyszczenia pojawiające się w oleju silnikowym przedostają się oczywiście także do turbosprężarki i mogą doprowadzić do przyspieszonego zużycia ułożyskowanie wirnika. Dodatkowo, osady te przyklejają się do kanałów olejowych od ich wewnętrznej strony, przez co przepływ czynnika smarującego nie jest na właściwym poziomie. Filtr powietrza jest równie ważnym elementem, albowiem ma on za zadanie wychwycić wszelkie ciała obce znajdujące się w powietrzu trafiającym do komory sprężania w turbinie. Gdy powietrze będzie zanieczyszczone to różnego rodzaju ciała obce uderzają o łopatki wirnika i mogą je uszkodzić. Wirnik turbosprężarki ma prędkość sięgającą nawet do około 200 000 obrotów na minutę i łatwo jest chyba wyobrazić sobie, że zderzenie łopatki turbiny obracającej się z tak dużą prędkością nawet z niewielkim ciałem obcym może skutkować jej uszkodzeniem.

Dodatkowo niektórzy kierowcy zapominają o tym, aby po włączeniu silnika pozwolić na to, aby olej dotarł do wszystkich zakamarków silnika i do turbosprężarki i dopiero wtedy rozpocząć jazdę. Ruszenie tuż po włączeniu silnika może skutkować tym, że olej nie zdąży dotrzeć do wszystkich zakątków, w których powinien się znajdować i warunki smarowania poszczególnych elementów będą niewłaściwe. Po zakończonej jeździe należy pamiętać także o tym, aby silnik przez chwilę popracował na biegu jałowym, aby turbospr
ężarkę schłodzić, a także, aby powróciła ona do obrotów biegu jałowego. Gdy będziemy o tym zapominali możemy sami przyczynić się, jako kierowcy auta do szybszego wyeksploatowania i zużycia turbiny. W każdym przypadku trafiającego do nas podzespołu,

regeneracja turbosprężarki

samochodowej pozwoli na to, aby odzyskała ona swoje pełne walory użytkowe i całkowitą sprawność techniczną.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Olkusz
regeneracja turbosprężarek w Olkuszu
regeneracja turbosprężarek pod Olkuszem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Olkusza
regeneracja turbosprężarek Olkusz montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Olkusz serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Olkusz
turbosprężarka do regeneracji Olkusz naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Olkusz
turbosprężarka regeneracja w Olkuszu
turbosprężarka regeneracja pod Olkuszem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Olkusza
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Kęty, Kalwaria-Zebrzydowska, Wadowice, Dąbrowa-Tarnowska, Proszowice, Kraków, Nowy-Sącz, Mszana-Dolna, Niepołomice, Olkusz, Brzesko, Tuchów, Czuchów, Krynica, Dobczyce, Chrzanów, Maków-Podhalański, Stary-Sącz, Oświęcim, Limanowa, Tarnów, Andrychów, Nowy-Targ, Rabka, Myślenice, Sucha-Beskidzka, Miechów, Wolbrom, Zakopane, Bochnia

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Olkusz
turbosprężarka regenerowanie montaż Olkusz
turbosprężarki regeneracja i naprawa Olkusz
turbosprężarki regenerowanie w Olkuszu
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Limanowa

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Wieliczka

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Chrzanów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Myślenice

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Andrychów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Miechów

Warto jest pamiętać o tym, że dobrze zregenerowana turbina jest podzespołem, który w niczym nie ustępuje elementowi fabrycznie nowemu. Wymiana poszczególnych elementów, które uległy zużyciu w trakcie normalnej eksploatacji auta na części wysokiej jakości i fabrycznie nowe przywraca każdej trwającej do nas turbinie parametry części fabrycznie nowej.
© 2011 by - Aquaress