Regeneracja turbosprężarek Opole
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Opole - naprawa turbin


W przypadku, gdy

Opole

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja turbosprężarki

powinna zostać w Twoim aucie zrealizowana zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pod podanym na stronie numerem telefonu udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji w tym zakresie. Nasi Klienci bardzo często zastanawiają się, czy sposób użytkowania samochodu wpływa na żywotność i trwałość turbosprężarki. Nasza odpowiedź w tej kwestii jest jednoznaczne. Otóż jak najbardziej styl jazdy i zachowanie na drodze oraz dbałość o regularne wykonywanie zalecanych czynności serwisowych przekłada się na dłuższą żywotność nie tylko turbosprężarki samochodowej, ale także i szeregu innych podzespołów.

W pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na to, że gdy zakończymy jazdę i zamierzamy zgasić silnik, przed wyjęciem kluczyka ze stacyjki powinniśmy pozwolić silnikowi chwilę popracować na wolnych obrotach. Ma to na celu przede wszystkim spowodowanie, aby wirnik turbosprężarki powrócił do obrotów biegu jałowego, a po drugie, aby sama sprężarka nieco schłodziła się. Wyjęciu kluczyka w momencie, gdy silnik pracuje na wysokich obrotach ma zgubne skutki dla łożysk turbosprężarki. Oprócz tego powinniśmy pamiętać o systematycznej wymianie oleju silnikowego zgodnie z zaleceniami producenta auta. Jest to ważne, dlatego, że olej silnikowy bierze także udział w smarowaniu samej turbosprężarki. Powinien być czysty i mieć odpowiednie walory smarne, dzięki czemu turbosprężarka i jej łożyska będą również smarowane w sposób optymalny.

Trzecim elementem, na który warto zwrócić uwagę to wymiana filtra powietrza. Chodzi o to, aby powietrze przepływające przez łopatki wirnika turbosprężarki było pozbawione jakichkolwiek zanieczyszczeń i cząsteczek mogących w zderzeniu z łopatką odkształcić ją lub nawet łamać. Przestrzeganie tych podstawowych trzech zasad z całą pewnością przełoży się pozytywnie na żywotność Państwa auta i jego poszczególnych podzespołów. Tak więc, jeżeli

regeneracja turbosprężarki

jest w centrum Twojego zainteresowania i zamieszkujesz

Opole

, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Nasze usługi

regeneracji turbosprężarek

możemy zaproponować Państwu według różnych schematów postępowania uzależnionych w dużej mierze od konkretnego przypadku. Nasz zakład ma zasięg ogólnopolski i jesteśmy logistycznie przygotowani do obsługi Klientów z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Naszymi Klientami są nie tylko osoby indywidualne, ale także warsztaty samochodowe i serwisy autoryzowane.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, stosujemy specjalistyczne urządzenia, a części zamienne wykorzystywane podczas regeneracji, to oryginalne produkty znanych w branży wytwórców. Z tego powodu, każda opuszczająca nasz zakład turbosprężarko otrzymuje na piśmie dwuletnią gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Wszelkie szczegóły związane z naszymi usługami możecie uzyskać Państwo pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów, którzy doradzą i pomogą wybrać najbardziej optymalny wariant rozwiązania problemu z Państwa turbosprężarką.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski.Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Nasz zakład ma ogromne doświadczenie w regeneracji podzespołów samochodowych. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, stosujemy dedykowane do danych procesów technologicznych maszyny i urządzenia, a wykorzystywane przez nas części zamienne są oryginalnymi produktami znanych na rynkach światowych marek. Oprócz tego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kompleksową obsługę z logistycznego punktu widzenia.

Ponieważ w branży regeneracyjnej działamy już od ponad 15 lat, to posiadamy dzięki temu sieć warsztatów partnerskich zlokalizowanych praktycznie w każdym miejscu naszego kraju. Dzięki temu nie będziesz musiał nigdzie daleko jeździć i szukać warsztatu, w którym wykonasz diagnostykę i demontaż podzespołu na potrzeby regeneracji. Dzwoniąc pod podany na stronie numer telefonu możesz uzyskać od naszych specjalistów informację, gdzie nasze warsztaty są zlokalizowane w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. Otrzymasz od nas i listę takich warsztatów i wybierzesz ten, który Twoim zdaniem będzie najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem.

Oczywiście, jeżeli posiadasz swojego zaufanego mechanika, to również i tam może zlecić diagnostykę i demontaż oraz montaż turbosprężarki, a nam pozostawiając jedynie samą regenerację turbosprężarki.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Opole
regeneracja turbosprężarek w Opolu
regeneracja turbosprężarek pod Opolem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Opola
regeneracja turbosprężare
regeneracja turbosprężarki
regenerowanie turbosprężarek
turbosprężarka do regeneracji
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Opole
turbosprężarka regeneracja w Opolu
turbosprężarka regeneracja pod Opolem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Opola
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Otmuchów, Opole, Korfantów, Lewin-Brzeski, Brzeg, Olesno, Biała, Strzelce-Opolskie, Paczków, Gogolin, Nysa, Głuchołazy, Namysłów, Kędzierzyn-Koźle, Prudnik, Głogówek, Głubczyce, Kluczbork, Grodków, Krapkowice, Baborów, Niemodlin

turbosprężarka regeneracja
turbosprężarka regenerowanie
turbosprężarki regeneracja
turbosprężarki regenerowanie
Jeżeli zamieszkujesz

Opole

to masz różne warianty w kwestii dostarczenia swojej

turbosprężarki

do naszego zakładu. Można przyjechać autem osobiście do naszego warsztatu partnerskiego, dostarczyć do nas już wymontowaną turbosprężarkę, albo skorzystać z usług kurierskich. Na mapie umieszczonej tuż obok zamieściliśmy lokalizację punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej w Opolu. Zanim wybierzemy którejkolwiek rozwiązanie najlepszym wyjściem będzie kontakt z nami pod podanym na stronie numerem telefonu.

Dzięki temu nasz specjalista będzie w stanie pomóc Państwu w wyborze najbardziej odpowiedniego dla Państwa sytuacji rozwiązania. Ponieważ każdy problem z turbosprężarką może być zupełnie inny, dlatego kontakt ten jest szczególnie przez nas polecany.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki wariant rozwiązania problemu ze swoją turbosprężarką wybrać i masz do wyboru kupno części nowej, używanej lub regenerację dotychczas posiadanej, to najprawdopodobniej to ostatnie wyjście będzie dla Ciebie najlepszym wariantem.
Aby mieć całkowitą pewność, że zregenerowanie turbiny zakończy się pełnym sukcesem i podzespół ten powróci do swoich pełnych walorów technicznych i użytkowych należy element ten zawsze w przypadku konieczności jego zregenerowania powierzać tylko i wyłącznie specjalistom. Konieczność posiadania specjalistycznych przyrządów, dużej wiedzy i doświadczenia oraz części zamiennych dedykowanych do naprawy turbiny skutkuje tym, że jedynie specjalistyczne zakłady spełniające te warunki mogą wykonać czynności naprawcze w sposób zgodny ze sztuką.

Jakiekolwiek próby samodzielnego rozkręcania turbiny przez kierowcę, czy nawet wykwalifikowanego mechanika bez stosownego doświadczenia na ogół kończą się tym, że podzespół ten wkrótce ulega całkowitemu zniszczeniu i jego późniejsza regeneracja na ogół nie jest już możliwa. Przed wyborem właściwego rozwiązania warto jest wziąć pod uwagę wszystkie argumenty z tym związane i podjąć decyzję w sposób jak najbardziej świadomy.
Najczęstsze objawy uszkodzonej turbosprężarki

Na ogół kierowcy, którzy trafiają do naszego zakładu zwracają uwagę na kilka charakterystycznych objawów wskazujących na to, że najprawdopodobniej turbina w ich samochodzie jest uszkodzona. Pierwszym i z reguły bardzo szybko odczuwalnym tego uzewnętrznieniem jest wyraźny spadek mocy samochodu. Kierowca będzie mógł zwrócić na to uwagę szczególnie, gdy będzie chciał gwałtownie przyspieszyć, na przykład w momencie wyprzedzania, lub w jakiejkolwiek innej sytuacji związanej z chęcią gwałtownego zwiększenia prędkości auta. Spadkowi mocy może towarzyszyć charakterystyczny gwizd, który będzie wydobywał się z okolicy silnika i miejsca, gdzie turbosprężarka jest zamontowana.

Oprócz tego będzie można usłyszeć inne nienaturalne, metaliczne odgłosy dobiegające z tego właśnie miejsca. Trzecim, również często występującym objawem, z całą pewnością będzie nadmierna emisja spalin obserwowana przez posiadacza samochodu. Kolor tych spalin będzie uzależniony od rodzaju usterki turbiny, niemniej jednak zwiększone kopcenie z rury wydechowej z całą pewnością będziemy zaliczać do jednej z istotniejszych oznak wskazujących na niewłaściwą pracę turbosprężarki. Obserwacja któregokolwiek z wymienionych symptomów lub ich dowolnej kombinacji to jednoznaczny i czytelny sygnał do odwiedzenia warsztatu samochodowego i wykonania odpowiedniej diagnostyki.
regeneracja turbosprężarek widok śladów oleju
kanał dolotowy w turbospreżarce
regeneracja turbosprężarek
regeneracja turbosprężarek widok skorodowanych łopatek
Zalety regeneracji turbosprężarki
Podzespół powraca do swoich pierwotnych walorów technicznych i użytkowych
Cena, którą zapłacimy jest znacznie niższa, niż koszt nabycia podzespołu fabrycznie nowego

Otrzymujemy gwarancję na 24 miesiące i nie ma znaczenia, jaki w tym czasie wykonamy przebieg
Odbiorca otrzyma raport diagnostyczny, z którego będzie wynikało, co doprowadziło do uszkodzenia turbosprężarki
© 2011 by - Aquaress