Regeneracja turbosprężarek Piła
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Piła - naprawa turbinOferowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja turbosprężarek

samochodowych stanowi dopiero część całego procesu zmierzającego do usunięcia problemu z turbodoładowaniem w samochodzie. Gdy turbina wróci do kierowcy lub warsztatu, w którym była zdemontowana po naprawie, to konieczne jest przede wszystkim usunięcie wszystkich niedomagań w pracy silnika i jego osprzęcie. Gdy tego nie uczynimy, to po zamontowaniu zregenerowanej turbosprężarki również i ona dosyć szybko zostanie zużyta i wyeksploatowana. Kolejnym istotnym elementem jest wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem oleju, a także zadbanie o to, aby założyć nowy filtr powietrza. Układ dolotu powietrza powinien być szczelny, przykręcony w sposób prawidłowy i bez jakichkolwiek luzów. Przewody zasilające turbinę olejem powinny być drożne i w żadnym przypadku nie mogą być gdziekolwiek zgięte lub załamane.

Drożność układu smarowania turbosprężarki ma bardzo istotne znaczenie z punktu widzenia jej prawidłowej pracy i żywotności. Montaż zregenerowanej turbosprężarki powinien zostać wykonany z wykorzystaniem fabrycznie nowych uszczelek. Nie wolno w tym celu stosować absolutnie jakichkolwiek past uszczelniających, ani silikonów. Mogą one bowiem ulec zwęgleniu i kruszyć się, a w dalszej kolejności dostawać do komory turbosprężarki, gdzie z dużą prędkością wirują łopatki. Są one wykonane z miękkiego materiału i w zderzeniu z ciałami obcymi mogą ulegać odkształceniu. Gdy coś takiego nastąpi, to wałek nie będzie już wyważony i prawidłowa praca całości oczywiście nie będzie możliwa. Oferowana w naszym zakładzie centralnym

regeneracja turbosprężarek

samochodowych przywraca im całkowitą sprawność techniczną.
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Piła
regeneracja turbosprężarek w Pile
regeneracja turbosprężarek pod Piłą
regeneracja turbosprężarek w okolicach Piły
regeneracja turbosprężarek Piła montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Piła serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Piła
turbosprężarka do regeneracji Piła naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Piła
turbosprężarka regeneracja w Pile
turbosprężarka regeneracja pod Piłą
turbosprężarka regeneracja w okolicach Piły
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Złotów, Oborniki, Rychwał, Trzemeszno, Turek, Śrem, Tuliszków, Rawicz, Kalisz, Czarnków, Słupca, Chodzież, Wolsztyn, Poznań, Września, Szamotuły, Gostyń, Ostrów-Wielkopolski, Krotoszyn, Jarocin, Pniewy, Leszno, Sompolno, Grodzisk-Wielkopolski, Jastrowie, Gniezno, Piła, Odolanów, Koło, Środa-Wielkopolska, Konin.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Piła
turbosprężarka regenerowanie montaż Piła
turbosprężarki regeneracja i naprawa Piła
turbosprężarki regenerowanie w Pile
Regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress