REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK POZNAŃ
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Poznań


W przypadku, gdy zamieszkujesz Poznań, a

regeneracja turbosprężarki

Twojego samochodu powinna zostać zrealizowana teraz lub wkrótce, zachęcamy do dalszej lektury naszej strony. Niektórzy nasi Klienci, których dotyka problem awarii turbosprężarki lub jej znacznego życia rozważają opcję w postaci nabycia na szrocie turbosprężarki używanej. Ponieważ w branży regeneracyjnej działamy już od bardzo długiego okresu czasu, wiemy doskonale, że kupno części pracującej w samochodzie mechanicznie na szrocie mija się z celem. Bardzo często podzespół taki jest w dużo gorszym stanie technicznym, niż nasz dotychczasowy element.

Nie trzeba chyba być szczególnie bystrym, żeby wyciągnąć z tego logiczny wniosek, że wkrótce znowu będziemy musieli zmierzyć się z usunięciem awarii, tym razem w podzespole, które kupiliśmy na szrocie. Domyślamy się, że większość kierowców jest zainteresowana takim rozwiązaniem problemu, aby usterka nie wystąpiła ponownie. W tym celu możemy wykorzystać tylko i wyłącznie dwa rozwiązania. Pierwszy z nich to kupno turbosprężarki fabrycznie nowej, co niestety oznacza konieczność poniesienie znacznego wydatku finansowego lub skorzystanie z naszych usług w postaci regeneracji turbosprężarki. Ten drugi wariant jest o tyle korzystny, że turbosprężarka po regeneracji niczym absolutnie nie ustępuje podzespołowi fabrycznie nowemu. Cena natomiast takiego rozwiązania jest dużo bardziej atrakcyjniejsza, niż zakup części nowej.

Oczywiście to kierowca sam decyduje, w jaki sposób problem ze swoją turbosprężarką rozwiąże, niemniej jednak dla pełnego obrazu sytuacji i aby podjąć decyzję w sposób świadomy, warto jest wziąć pod uwagę jak największą ilość czynników. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Poznań

i

regeneracja turbosprężarki

Twojego auta jest niezbędna zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Każdy kierowca, który zdecyduje się zregenerować turbosprężarkę w naszym zakładzie po wykonaniu naszych usług otrzyma od nas trzy dokumenty. Pierwszy i najważniejszy z nich to gwarancja na 2 lata czasu bez limitu przejechanych kilometrów. Dokument, nie mniej ważny, to raport wyważenia turbosprężarki. Z kolei dokument trzeci to raport sugerujący, jakie były przyczyny awarii Państwa turbosprężarki.

Dobrym rozwiązaniem jest podejście w sposób poważny do naszych sugestii, gdyż w większości przypadków awaria turbosprężarki powodują przyczyny zewnętrzne w stosunku do tego elementu. Przykładem może być uszkodzenie łożyska wirnika turbosprężarki na skutek zbyt rzadkiej wymiany oleju silnikowego. Inna możliwa usterka to odkształcenie lub urwanie łopatek wirnika turbosprężarki na skutek tego, że wraz z zasysanym powietrzem do wnętrza turbiny przedostanie się jakieś zanieczyszczenie. Przyczyną tego oczywiście będzie zbyt rzadka wymiana filtra powietrza lub co niekiedy zdarza się niestety całkowite jego wyjęcie.

Tak więc, jeżeli zależy nam na tym aby turbosprężarka przez długi okres czasu pracowała w sposób bezawaryjny pamiętajmy, że dbałość o kondycję nie tylko tego elementu ale również szeregu innych przyczyni się do możliwości znacznie dłuższego czasu wykorzystywania samochodu bez konieczności ponoszenia nakładów związanych z usuwaniem awarii i jego usterek.
Nasze usługi

regeneracji turbosprężarek

możemy zaproponować Państwu według różnych schematów postępowania uzależnionych w dużej mierze od konkretnego przypadku. Nasz zakład ma zasięg ogólnopolski i jesteśmy logistycznie przygotowani do obsługi Klientów z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Naszymi Klientami są nie tylko osoby indywidualne, ale także warsztaty samochodowe i serwisy autoryzowane.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, stosujemy specjalistyczne urządzenia, a części zamienne wykorzystywane podczas regeneracji, to oryginalne produkty znanych w branży wytwórców. Z tego powodu, każda opuszczająca nasz zakład turbosprężarko otrzymuje na piśmie dwuletnią gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Wszelkie szczegóły związane z naszymi usługami możecie uzyskać Państwo pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów, którzy doradzą i pomogą wybrać najbardziej optymalny wariant rozwiązania problemu z Państwa turbosprężarką.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski.Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Poznań
regeneracja turbosprężarek w Poznaniu
regeneracja turbosprężarek pod Poznaniem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Poznania
regeneracja turbosprężare
regeneracja turbosprężarki
regenerowanie turbosprężarek
turbosprężarka do regeneracji
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Poznań
turbosprężarka regeneracja w Poznaniu
turbosprężarka regeneracja pod Poznaniem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Poznania
turbosprężarka regeneracja
turbosprężarka regenerowanie
turbosprężarki regeneracja
turbosprężarki regenerowanie
Obok na naszej stronie widzicie Państwo mapę, która przedstawia punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej zlokalizowany w Poznaniu. Wspominamy o tym, ponieważ niektórzy nasi Klienci, szczególnie tacy, którym zależy na czasie, sami chcą dostarczyć do punktu przyjmowania przesyłek swoją turbosprężarkę.

Oczywiście sytuacje takie są sporadyczne, gdyż większość osób wybiera wariant samodzielnego przyjazdu do naszego zakładu lub zamówienie kuriera. Oczywiście ostateczny wybór należy zawsze do Klienta, niemniej jednak dla celów informacyjnych mapę umieściliśmy.
© 2011 by - Aquaress