Regeneracja turbosprężarek Szydłów
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Szydłów - naprawa turbinNadmierny hałas podczas pracy turbiny może być oznaką wskazującą na to, że

regeneracja turbosprężarki

w samochodzie będzie konieczna. Za prawidłową pracę tego podzespołu odpowiada wiele elementów niemniej jednak dosyć istotne jest to, w jaki sposób turbosprężarka jest zasilana. Trzeba pamiętać o tym, że w korpusie turbiny występuje wałek, na którym po obydwu jego stronach są zamontowane łopatki. Jedna strona jest napędzana gazami spalinowymi, a dzięki umieszczeniu z drugiej strony tego wałka wirnika turbosprężarki do komory spalania pod podwyższonym ciśnieniem trafia czyste powietrze. Niekiedy głośna praca turbosprężarki wynika z różnego rodzaju niedrożności przewodów łączących turbosprężarkę z kolektorem dolotowym lub łączących filtr powietrza z samą turbiną. W takim przypadku zawsze należy przewód dokładnie sprawdzić, oczyścić, a w razie takiej potrzeby nawet wymienić. Istotnym elementem w turbosprężarce i jej właściwej pracy jest drożność kolektorów wylotowych, które wraz z upływem czasu i przejechanym kilometrami mogą tracić swoją szczelność i osadzają się także w nich różnego rodzaju zanieczyszczenia.

Serwis tych fragmentów układu jest szczególnie istotny pod kątem właściwego zdiagnozowania zaistniałych objawów. Pamiętajmy także, że różnego rodzaju zanieczyszczenia mogą przedostać się do wnętrza turbosprężarki szczególnie od strony zasysającej. Trzeba pamiętać, że w ramach diagnostyki turbosprężarki w naszym zakładzie otrzymacie Państwo także raport, z którego będzie w sposób jasny wynikało, jakie czynniki doprowadziły do konieczności serwisowania turbiny. W przypadku chęci skorzystania z naszych usług możemy zaproponować Państwu wizytę w którymś z naszych warsztatów partnerskich w pobliżu miejsca zamieszkania, dzięki czemu cała operacja będzie dla Państwa łatwa i mało kłopotliwa.

Regeneracja turbosprężarki

samochodowej pozwoli na to, aby podzespół ten powrócił do swoich pierwotnych parametrów technicznych i odzyskał pełne walory użytkowe.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Szydłów
regeneracja turbosprężarek w Szydłowie
regeneracja turbosprężarek pod Szydłowem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Szydłowa
regeneracja turbosprężarek Szydłów montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Szydłów serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Szydłów
turbosprężarka do regeneracji Szydłów naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Szydłów
turbosprężarka regeneracja w Szydłowie
turbosprężarka regeneracja pod Szydłowem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Szydłowa
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Szydłów, Ożarów, Starachowice, Stąporków, Końskie, Kielce, Łagów, Opatów, Jędrzejów, Chmielnik, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec-Świętokrzyski, Pińczów, Sandomierz, Włoszczowa, Staszów, Tarłów, Koprzywnica, Busko-Zdrój.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Szydłów
turbosprężarka regenerowanie montaż Szydłów
turbosprężarki regeneracja i naprawa Szydłów
turbosprężarki regenerowanie w Szydłowie
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Jędrzejów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Starachowice

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Pińczów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Ostrowiec Świętokrzyski

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Chmielnik

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Staszów

© 2011 by - Aquaress