Regeneracja turbosprężarek Trzebnica
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Trzebnica - naprawa turbinPrzeciętna i orientacyjna wielkość przebiegu, przy którym

regeneracja turbosprężarki

samochodowej powinna zostać wykonana jest zbliżona do około 200 000 km. Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia i praktyki jesteśmy w stanie wskazać, że ten właśnie przebieg stanowi szacunkową granicę konieczności wykonania tej właśnie naprawy. Oczywiście w zależności od stylu jazdy kierowcy i jego dbałości o samochód przebieg ten może być zarówno znacznie większy, jak i znacznie niższy. Wynika to głównie z tego, że turbosprężarka w samochodzie pomimo swojej potencjalnie dużej żywotności jest bardzo podatna na zaniedbania ze strony kierowcy w zakresie bieżącego serwisowania samochodu. Istotne jest tutaj chociażby dbanie o systematyczną wymianę filtra oleju wraz z olejem, a także regularną wymiany filtra powietrza.

Pamiętajmy także o tym, aby zarówno przed rozpoczęciem jazdy po włączeniu silnika, a także po zakończonym zakończonej jeździe przed zgaszeniem silnika pozwolić, aby jednostka napędowa popracowała chwilę na tak zwanych wolnych obrotach. Pozwoli to po pierwsze przed rozpoczęciem jazdy na to, aby olej dotarł do wszystkich zakamarków silnika i turbosprężarki i właściwie ją smarował, a z kolei po zakończonej jeździe wolne obroty umożliwią powrót turbosprężarki do jej obrotów biegu jałowego i na to, aby nieco ona wystygła. Wirnik turbosprężarki ma prędkość sięgającą nawet do około 200 000 obrotów na minutę i łatwo chyba jest wyobrazić sobie, co może stać się, gdy nie jest on właściwie smarowany. W każdym przypadku trafiającego do nas podzespołu,

regeneracja turbosprężarki

samochodowej skutkuje tym, że turbina odzyskuje swoje pełne walory użytkowe i sprawności techniczną do poziomu części fabrycznie nowej.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Trzebnica
regeneracja turbosprężarek w Trzebnicy
regeneracja turbosprężarek pod Trzebnicą
regeneracja turbosprężarek w okolicach Trzebnicy
regeneracja turbosprężarek Trzebnica montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Trzebnica serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Trzebnica
turbosprężarka do regeneracji Trzebnica naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Trzebnica
turbosprężarka regeneracja w Trzebnicy
turbosprężarka regeneracja pod Trzebnicą
turbosprężarka regeneracja w okolicach Trzebnicy
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Lubin, Kłodzko, Międzybórz, Chojnów, Strzelin, Ścinawa, Trzebnica, Kamienna-Góra, Syców, Twardogóra, Wrocław, Polkowice, Głogów, Lubań, Wałbrzych, Złotoryja, Strzegom, Dzierżoniów, Legnica, Milicz, Oława, Jelenia-Góra, Bolków, Zgorzelec, Prusice, Żmigród, Oleśnica, Bierutów, Bolesławiec.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Trzebnica
turbosprężarka regenerowanie montaż Trzebnica
turbosprężarki regeneracja i naprawa Trzebnica
turbosprężarki regenerowanie w Trzebnicy
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Trzebnica

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Głogów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Oława

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Dzierżoniów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Bolesławiec

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Świdnica

Wielu kierowców uważa, że w przypadku usterki turbiny w ich samochodzie wystarczy kupić na szrocie element teoretycznie sprawny, lecz używany za stosunkowo niewielkie pieniądze i po jej zamontowaniu auto wróci do pełnej sprawności. Oczywiście przez pewien krótki okres czasu tak może rzeczywiście być, jednakże trzeba pamiętać o tym, że bez wyeliminowania przyczyny uszkodzeń dotychczasowej turbiny również i nowy podzespół w miejsce starego po zamontowaniu do auta szybko ulegnie degradacji technicznej. Będzie to wiązało się z tym, że nie zostaną usunięte przyczyny, dla których poprzednia turbina uległo uszkodzeniu. Dotyczy to zarówno sytuacji, gdy zamontujemy fabrycznie nową turbosprężarkę, jak i gdy założymy w miejsce starej turbiny kupioną na szrocie.
© 2011 by - Aquaress