Regeneracja turbosprężarek Wałbrzych
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Wałbrzych - naprawa turbinGdy mamy problem z jakimkolwiek podzespołem w swoim samochodzie, to pamiętajmy, że nabycie podzespoły używanego z reguły nie rozwiąże naszego problemu.

Regeneracja turbosprężarek

samochodowych jest usługą oferowaną w naszym zakładzie centralnym i jest dedykowana wszystkim posiadaczom samochodów wyposażonych w turbiny. Podzespół ten znajdziemy nie tylko w samochodach osobowych, ale również w pojazdach dostawczych, ciężarowych, autokarach, a także w wielu innego rodzaju pojazdach specjalistycznych. Kupno używanego podzespołu nie zda na ogół egzaminu z uwagi na to, że część używana, a mamy tutaj na myśli turbosprężarkę kupioną na szrocie, jest już w jakimś stopniu zużyta i wyeksploatowana. Nie znamy przebiegu takiego podzespołu nie wiemy, w jakim stanie technicznym obecnie ona jest. Jeżeli turbina pochodzi z samochodu powypadkowego, to istnieje bardzo wysokie ryzyko, że ma ona uszkodzenia wewnętrzne, których z zewnątrz gołym okiem nie widać.

Z kolei, gdy turbosprężarka pochodzi z samochodu rozmontowanego na szrocie z uwagi na znaczny przebieg, to można się spodziewać, że również i ona będzie znacznie wyeksploatowana i mocno zużyta. Każda turbosprężarka samochodowa trafiająca do naszego zakładu podczas procesu regeneracji jest również poddawana inspekcji pod kątem ustalenia przyczyn, dla których musiała trafić do naszego serwisu. Każdy nasz kontrahent otrzymuje wraz ze zregenerowaną turbiną również i ten raport diagnostyczny. Istotne jest usunięcie wszystkich niedomagań ze strony silnika i jego osprzętu, aby awaria ponownie nie wystąpiła. W każdym przypadku

regeneracja turbosprężarki

samochodowej pozwoli na to, aby turbina odzyskała swoje pełne walory użytkowe i sprawność techniczną.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Wałbrzych
regeneracja turbosprężarek w Wałbrzychu
regeneracja turbosprężarek pod Wałbrzychem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Wałbrzycha
regeneracja turbosprężarek Wałbrzych montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Wałbrzych serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Wałbrzych
turbosprężarka do regeneracji Wałbrzych naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Wałbrzych
turbosprężarka regeneracja w Wałbrzychu
turbosprężarka regeneracja pod Wałbrzychem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Wałbrzycha
turbosprężarka regeneracja diagnostyka Wałbrzych
turbosprężarka regenerowanie montaż Wałbrzych
turbosprężarki regeneracja i naprawa Wałbrzych
turbosprężarki regenerowanie w Wałbrzych
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Trzebnica

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Głogów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Oława

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Dzierżoniów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Bolesławiec

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Świdnica

Każdy kierowca stojący przed dylematem naprawienia lub zregenerowanie jakiegokolwiek podzespołu w swoim aucie w pierwszej kolejności zastanawia się, jaki będzie koszt części fabrycznie nowej do swojego auta w miejsce części uszkodzonej lub zużytej. W przypadku turbosprężarek koszt takiego podzespołu niestety jest bardzo wysoki i szczególnie w przypadku aut kilkuletnich lub nawet starszych operacja takiego nie ma żadnego sensu i wtedy z całą pewnością skorzystanie z usług regeneracyjnych będzie najlepszym rozwiązaniem.
© 2011 by - Aquaress