Regeneracja turbosprężarek Włoszczowa
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Włoszczowa - naprawa turbinNa przedłużenie żywotności i bezawaryjnego eksploatowania samochodu z turbiną wpływa kilka elementów.

Regeneracja turbosprężarki

jest na ogół konieczna, gdy kierowca zaniedbuje wykonywania systematycznych czynności obsługowych i eksploatacyjnych, a także ma niewłaściwe nawyki związane z jazdą. Turbosprężarka w samochodzie jest szczególnie narażona na uszkodzenie łopatek wirnika na skutek dostania się do jej komory wraz z powietrzem różnych zanieczyszczeń i ciał obcych. Wirnik ten obraca się z prędkością nawet sięgającą 200 000 obrotów na minutę i jakiekolwiek, niewielkie nawet ciała obce uderzając w rozpędzony wirnik przyczyniają się do uszkodzenia jego łopatek. Warto jest także zwrócić uwagę na to, aby układ doprowadzający powietrze do turbosprężarki był szczelny i aby nie występowały tam jakiekolwiek nieszczelności, które mogą negatywnie wpłynąć na pracę turbosprężarki. Istotnym elementem turbodoładowania jest także intercooler, który może ulec uszkodzeniu mechanicznemu, ewentualnie też rozszczelnieniu. Warto jest dokonując wymiany filtra powietrza pamiętać o wyborze takiego, który będzie spełniał zalecenia producenta naszego samochodu.

Z uwagi na relatywnie niewielki koszt tej części i z punktu widzenia pracy turbosprężarki w samochodzie warto jest zapłacić nawet nieco więcej za filtr i mieć pewność, że parametry jego pracy są dobre. Innym bardzo ważnym czynnikiem jest stosowanie oleju o odpowiednich parametrach, zgodnie z zaleceniami producenta. Olej silnikowy bierze udział w smarowanie łożysk turbosprężarki i jego złe parametry mogą źle wpływać na funkcjonowanie turbiny. Oprócz oleju istotna jest także systematyczna wymiana filtra, dzięki czemu w układzie smarowania nie będą pojawiały się zanieczyszczenia mogące również uszkodzić ułożyskowanie turbiny. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania w tym zakresie, lub

regeneracja turbosprężarki

samochodowej w Twoim aucie jest konieczna proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Włoszczowa
regeneracja turbosprężarek we Włoszczowej
regeneracja turbosprężarek pod Włoszczową
regeneracja turbosprężarek w okolicach Włoszczowej
regeneracja turbosprężarek Włoszczowa montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Włoszczowa serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Włoszczowa
turbosprężarka do regeneracji Włoszczowa naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Włoszczowa
turbosprężarka regeneracja we Włoszczowej
turbosprężarka regeneracja pod Włoszczową
turbosprężarka regeneracja w okolicach Włoszczowej
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Starachowice, Pińczów, Koprzywnica, Chmielnik, Skarżysko-Kamienna, Stąporków, Busko-Zdrój, Ostrowiec-Świętokrzyski, Szydłów, Staszów, Tarłów, Jędrzejów, Końskie, Łagów, Ożarów, Sandomierz, Kielce, Opatów, Włoszczowa.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Włoszczowa
turbosprężarka regenerowanie montaż Włoszczowa
turbosprężarki regeneracja i naprawa Włoszczowa
turbosprężarki regenerowanie we Włoszczowej
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Jędrzejów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Starachowice

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Pińczów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Ostrowiec Świętokrzyski

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Chmielnik

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Staszów

Przebieg około 200 000 kilometrów jest charakterystyczny w przypadku samochodów w związku z tym, że w okolicy tej właśnie wartości wiele istotnych z punktu widzenia żywotności i sprawności samochodu komponentów jest na takim poziomie zużycia i wyeksploatowania, że konieczna jest interwencja specjalistów. Jako przykład możemy podać tutaj nie tylko turbosprężarki będące przedmiotem naszych prac naprawczych, ale również i elementy układu przeniesienia napędu w postaci sprzęgieł hydrokinetycznych stosowanych w skrzyniach automatycznych, a także kół dwumasowych stosowanych w skrzyniach manualnych. Dodatkowo możemy również wskazać regenerację elementów układu kierowniczego w postaci maglownic i przekładni ślimakowych, a także pomp wspomagania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie możliwości wykonania czynności naprawczych w odniesieniu do tych właśnie komponentów.
© 2011 by - Aquaress