REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK WROCŁAW
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Wrocław


W przypadku, gdy Wrocław jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja turbosprężarki

Twojego auta powinna zostać zrealizowana zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem. Turbosprężarka w przypadku, gdy ulegnie ona wyeksploatowaniu daje o sobie znać przede wszystkim poprzez spadek mocy auta w stosunku do jego wcześniejszych osiągów. Bardzo często również możemy zaobserwować zwiększone kopcenie z rury wydechowej podczas dodawania gazu lub pokonywania wzniesień. Nasz niepokój powinny również wzbudzić podejrzane gwizdy i syczące powietrze w okolicach komory silnika.

Jeżeli któryś z tych symptomów zaobserwujemy lub ich dowolną kombinację powinniśmy z całą pewnością odwiedzić mechanika samochodowego celem wykonania diagnostyki i ustalenia, co jest powodem tych objawów. Turbosprężarka nie jest na szczęście podzespołem, który może spowodować unieruchomienie samochodu w trakcie jazdy, niemniej jednak nie warto jest zbyt długo zwlekać z wizytą w warsztacie, gdyż z całą pewnością turbosprężarka, jeżeli jest już w wyeksploatowana lub uszkodzona sama nie naprawi się, lecz jej stan będzie się jedynie pogarszać.

Jeżeli nie masz zaufanego warsztatu, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wskażą Ci któryś z naszych warsztatów partnerskich, gdzie będzie można wykonać diagnostykę tego podzespołu. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Wrocław

i

regeneracja turbosprężarki

interesuje Cię, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
Decydując się na

regenerację turbosprężarki

w naszym zakładzie otrzymacie Państwo oprócz gwarancji na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania również raport wskazujący na możliwe przyczyny usterki Państwa turbosprężarki. Urządzenie to jest dosyć podatne na działanie czynników zewnętrznych i niestety w zdecydowanej większości przypadków turbosprężarka ulega awarii na skutek właśnie działania czynnika zewnętrznego. Jako przykład możemy podać tutaj zaniedbania w zakresie odpowiedniej częstotliwości wymiany filtra powietrza.

Otóż, jeżeli w powietrzu znajdują się jakieś zanieczyszczenia i trafią one do łopatek wirnika turbosprężarki, to mogą go najzwyczajniej w świecie odkształcić lub nawet ułamać. Wirnik obraca się z prędkością około dwustu tysięcy obrotów na minutę i jak się chyba domyślamy nawet niewielka cząsteczkach będąca w powietrzu łopatki te może odkształcić. Przykładów uszkodzenia turbosprężarki związanych z działaniem czynników zewnętrznych moglibyśmy mnożyć tutaj wiele niemniej jednak należy pamiętać o tym, że dbałość o kondycję samochodu wiąże się z regularnym wykonywaniem określonych czynności o charakterze eksploatacyjnym.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Nasze usługi regeneracji turbosprężarek możemy zaproponować Państwu według różnych schematów postępowania uzależnionych w dużej mierze od konkretnego przypadku. Nasz zakład ma zasięg ogólnopolski i jesteśmy logistycznie przygotowani do obsługi Klientów z dowolnego miejsca w naszym kraju.

Naszymi Klientami są nie tylko osoby indywidualne, ale także warsztaty samochodowe i serwisy autoryzowane.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, stosujemy specjalistyczne urządzenia, a części zamienne wykorzystywane podczas regeneracji, to oryginalne produkty znanych w branży wytwórców. Z tego powodu, każda opuszczająca nasz zakład turbosprężarko otrzymuje na piśmie dwuletnią gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Wszelkie szczegóły związane z naszymi usługami możecie uzyskać Państwo pod podanym na stronie numerem telefonu u naszych specjalistów, którzy doradzą i pomogą wybrać najbardziej optymalny wariant rozwiązania problemu z Państwa turbosprężarką.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski.Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Wrocław
regeneracja turbosprężarek we Wrocławiu
regeneracja turbosprężarek pod Wrocławiem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Wrocławia
regeneracja turbosprężare
regeneracja turbosprężarki
regenerowanie turbosprężarek
turbosprężarka do regeneracji
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Wrocław
turbosprężarka regeneracja we Wrocławiu
turbosprężarka regeneracja pod Wrocławiem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Wrocławia
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Wałbrzych, Żmigród, Kłodzko, Prusice, Bolków, Legnica, Kamienna-Góra, Bolesławiec, Milicz, Jelenia-Góra, Wrocław, Oława, Ścinawa, Twardogóra, Strzelin, Dzierżoniów, Złotoryja, Międzybórz, Syców, Lubań, Lubin, Głogów, Bierutów, Chojnów, Polkowice, Zgorzelec, Trzebnica, Oleśnica, Strzegom

turbosprężarka regeneracja
turbosprężarka regenerowanie
turbosprężarki regeneracja
turbosprężarki regenerowanie
Zdecydowana największa ilość Klientów to osoby dostarczające turbosprężarkę bezpośrednio do naszego zakładu centralnego lub przejeżdżające autem do któregoś z naszych serwisów partnerskich. W niektórych jednak przypadkach, co ma miejsce szczególnie w odniesieniu do samochodów służbowych, właścicielowi auta zależy na czasie i chce dostarczyć swoją prawidłowo zapakowaną turbosprężarkę do naszego zakładu przy wykorzystaniu firmy kurierskiej.

Na terenie województwa dolnośląskiego punkt przyjmowania przesyłek tej właśnie firmy jest zlokalizowany we Wrocławiu, a mapa tuż obok na naszej stronie lokalizację tę przedstawia. Zanim jednak zdecydujemy się na wybór określonego sposobu rozwiązania problemu ze swoją turbosprężarką najlepszym rozwiązaniem będzie wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie problemu.

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Trzebnica

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Głogów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Oława

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Dzierżoniów

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Bolesławiec

Regeneracja turbosprężarek - naprawa turbin Świdnica

Każda trafiająca do nas turbina w celu wykonania wobec niej czynności naprawczych i regeneracyjnych przychodzi ściśle określoną procedurę. Wiąże się to chociażby z wykonaniem szczegółowego raportu diagnostycznego mającego na celu ustalenie, jakie czynniki doprowadziły do uszkodzenia tego podzespołu. Podczas poszczególnych etapów realizowanych przez nas procesów uszkodzone i wyeksploatowane części są wymienione na podzespoły fabrycznie nowe, a cała turbina przed odesłaniem jej do odbiorcy przechodzi szczegółowe testy diagnostyczne mające na celu odpowiedzieć na pytanie, czy wszystkie prace zostały zrealizowane w sposób prawidłowy.
Usługa związana z naprawą i serwisem turbin jest coraz bardziej popularna nie tylko w odniesieniu do wykonywanych przez nas czynności, ale również, jeżeli rozpatrzymy ją w nieco szerszym kontekście. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że producenci samochodów w dobie wzrastającej świadomości ekologicznej i zmieniających się przepisów prawnych starają się produkować samochody mające coraz mniejsze pojemności silnika. Aby jednak zachować moc samochodu na dotychczasowym poziomie konieczne jest zastosowanie takiego rozwiązania, jakim jest turbosprężarka. Podstawowym zadaniem tego elementu jest kompresowanie powietrza, zanim trafi ono do komory spalania.

Dzięki takiemu zabiegowi efektywność procesów zamiany paliwa na energię jest znacznie bardziej efektywne.

Regeneracja turbosprężarek

samochodowych wiąże się z wymianą elementów uszkodzonych lub wyeksploatowanych na podzespoły fabrycznie nowe. Szczególnie istotna jest tutaj wysoka precyzja wszelkich prac i stosowanie tylko i wyłącznie komponentów najwyższej jakości.

Ponieważ turbosprężarka pracuje w trudnych warunkach, a prędkość obrotowa jej wałka jest znaczna, dlatego konieczne jest tutaj zachowanie wszystkich niezbędnych procedur podczas czynności regeneracyjnych.
regeneracja turbosprężarek stanowisko wyważania turbin
części zamienne podczas regenerowania turbin
podczas regeneracji turbosprężarek piaskuje się obudowę
stanowisko diagnostyczno testowe
© 2011 by - Aquaress