Regeneracja turbosprężarek Zabrze
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Zabrze - naprawa turbinDzięki bardzo rozległej i rozbudowanej sieci naszych warsztatów partnerskich

regeneracja turbosprężarek

samochodowych jest czynnością bardzo wygodną i jednocześnie popularną wśród naszych odbiorców. Do zrealizowania tej usługi konieczne jest zdemontowanie turbiny, co oczywiście można wykonać tylko i wyłącznie w specjalistycznym warsztacie. Samodzielne próby demontażu turbosprężarki przez kierowcę mogą zakończyć się jej uszkodzeniem lub uszkodzeniem innych współpracujących z nią elementów, szczególnie w zakresie przewodów zasilających turbinę. Nieumiejętny demontaż to rzecz, z którą niekiedy spotykamy się i w takim przypadku oczywiście koszt regeneracji będzie wyższy, z uwagi na konieczność naprawy w szerszym zakresie.

Gdy w warsztacie zostanie wykonana diagnostyka turbiny i okaże się, że nie jest ona sprawna, to spośród różnych wariantów dostępnych dla użytkownika samochodu z całą pewnością regenerację wysuwa się na pierwszy plan. Wiąże się to chociażby z tym, że cena takiej usługi jest korzystna w stosunku do zakupu podzespołu fabrycznie nowego. Zregenerowana turbina odzyskuje swoje pełne walory użytkowe, a co najważniejsze każdy kierowca w ramach ceny za usługę podstawową otrzymuje od nas raport diagnostyczny wskazujący na przyczyny uszkodzenia dotychczas posiadanej turbosprężarki. Po usunięciu zawartych w raporcie wskazań i zlikwidowaniu powodów uszkodzenia turbiny możemy mieć bardzo dużą szansę na to, że element ten nigdy więcej nie będzie musiał już trafić do serwisu w trakcie użytkowania samochodu. Trzeba pamiętać o tym, że turbina nie ulega uszkodzeniu sama z siebie, lecz powodują to różnego rodzaju czynniki zewnętrzne po stronie silnika i jego osprzętu. Przed zamontowaniem podzespołu po naprawie konieczne jest usunięcie powodów, dla których

regeneracja turbosprężarki

samochodowej musiała zostać wykonana. Dzięki temu żywotność turbiny po naprawie będzie porównywalna do żywotności turbiny fabrycznie nowej.
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Zabrze
regeneracja turbosprężarek w Zabrzu
regeneracja turbosprężarek pod Zabrzem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Zabrza
regeneracja turbosprężarek Zabrze montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Zabrze serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Zabrze
turbosprężarka do regeneracji Zabrze naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Zabrze
turbosprężarka regeneracja w Zabrzu
turbosprężarka regeneracja pod Zabrzem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Zabrza
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Bieruń, Toszek, Żywiec, Zawiercie, Tychy, Szczekociny, Kuźnia-Raciborska, Bytom, Wodzisław-Śląski, Zabrze, Jastrzębie-Zdrój, Kłobuck, Myszków, Chorzów, Pszczyna, Skoczów, Gliwice, Miasteczko-Śląskie, Częstochowa, Cieszyn, Tarnowskie-Góry, Żory, Czechowice-Dziedzice, Kłomnice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Będzin, Dąbrowa-Górnicza, Krzepice, Mikołów, Koziegłowy, Racibórz, Katowice, Knurów, Jaworzno, Lubliniec, Rybnik.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Zabrze
turbosprężarka regenerowanie montaż Zabrze
turbosprężarki regeneracja i naprawa Zabrze
turbosprężarki regenerowanie w Zabrzu
Regeneracja turbosprężarek przywraca im pełne walory użytkowe.
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress