Regeneracja turbosprężarek Żagań
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Żagań - naprawa turbinGdy

regeneracja turbosprężarki

samochodowej zostanie wykonana i podzespół ten powróci do warsztatu, aby go zamontować trzeba pamiętać o kilku podstawowych elementach. Przede wszystkim przed zamontowaniem turbosprężarki do kanału zasilającego turbinę olejem należy wlać pewną ilość tego czynnika i ręcznie obrócić wałkiem turbosprężarki. Dzięki temu olej zostanie dokładnie rozprowadzony we wnętrzu turbosprężarki. Przed jej pierwszym uruchomieniem montując ten podzespół trzeba pamiętać o używaniu nowych uszczelek oraz dokładnym zamocowaniu wszystkich przewodów i kanałów doprowadzających. W żadnym przypadku nie powinniśmy stosować jakichkolwiek past uszczelniających lub silikonów, gdyż mogą one po stwardnieniu kruszyć się i wpadać do wnętrza turbosprężarki przyczyniając się tym samym do uszkodzenia łopatek wirnika. Przewody zasilające turbosprężarkę powietrzem powinny być szczelne, przykręcone w sposób prawidłowy i przede wszystkim drożne. Konieczna jest oczywiście wcześniejsze wymiana filtra oleju wraz z olejem, a także wymiana filtra powietrza. Najistotniejszą jednak rzeczą jest to, aby przed zamontowaniem zregenerowanej turbosprężarki wykonać naprawę i usunąć usterki, które doprowadziły do zużycia i wyeksploatowania turbiny w naszym aucie.

Gdy tego nie zrobimy, to nawet zamontowana fabrycznie nowa turbosprężarka również może ulec uszkodzeniu. Wykonanie tej czynności, o czym koniecznie trzeba pamiętać, jest warunkiem gwarancji. Jeżeli założymy zregenerowaną turbosprężarkę bez usunięcia przyczyny usterki po stronie silnika i jego osprzętu, to gwarancja nie będzie obowiązywała, co jest rzeczą chyba całkowicie zrozumiałą i i naturalną. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, ewentualnie jeżeli

regeneracja turbosprężarki

jest konieczna do wykonania proponujemy wybrać podany na stronie numer telefonu i uzyskać szereg dalszych informacji w tym zakresie od naszych specjalistów.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Żagań
regeneracja turbosprężarek w Żaganiu
regeneracja turbosprężarek pod Żaganiem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Żagania
regeneracja turbosprężarek Żagań montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Żagań serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Żagań
turbosprężarka do regeneracji Żagań naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Żagań
turbosprężarka regeneracja w Żaganiu
turbosprężarka regeneracja pod Żaganiem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Żagania
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Szprotawa, Cybinka, Skwierzyna, Strzelce-Krajeńskie, Słubice, Dobiegniew, Gorzów-Wielkopolski, Zielona-Góra, Lubsko, Sulechów, Gubin, Międzyrzecz, Żagań, Drezdenko, Kostrzyn, Babimost, Świebodzin, Ośno-Lubuskie, Żary, Rzepin, Sulęcin, Krosno-Odrzańskie, Witnica, Nowa-Sól, Trzciel, Torzym.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Żagań
turbosprężarka regenerowanie montaż Żagań
turbosprężarki regeneracja i naprawa Żagań
turbosprężarki regenerowanie w Żaganiu
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress