Regeneracja turbosprężarek Zambrów
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Zambrów - naprawa turbinIstotnym elementem wpływającym na żywotność turbodoładowania w samochodzie jest wymiana oleju silnikowego i wszystkich filtrów. W przeciwnym wypadku

regeneracja turbosprężarki

samochodowej może być konieczna w którymś momencie eksploatacji pojazdu. Biorąc pod uwagę fakt, że na ogół każdy samochód podczas swojej eksploatacji ma kilku właścicieli, to tak na dobrą sprawę nie jesteśmy w stanie ocenić, jak poprzedni użytkownicy auta dbali o jego kondycję. Kluczowym elementem dla żywotności turbosprężarki jest systematyczna wymiana oleju silnikowego wraz z filtrami oleju i filtra powietrza. W przeciwnym wypadku zanieczyszczony olej może uszkodzić łożyska turbosprężarki, a zanieczyszczenia dostające się wraz z powietrzem uderzając o łopatki wirnika mogą doprowadzić do ich odkształceń lub nawet złamania. Konsekwencją tego będzie oczywiście pogarszanie się stanu technicznego turbiny i w którymś momencie jej eksploatacja nie będzie możliwa. Może okazać się, że podczas badania technicznego diagnosta z uwagi na zbyt wysoki poziom zanieczyszczenia spalin odmówi przedłużenie badania technicznego. W takim przypadku jedynie wizyta u specjalisty i wykonanie naprawy rozwiąże problem.

Aby jednak turbina w samochodzie wystarczyła na jak najdłuższy okres czasu powinniśmy oprócz systematycznej wymiany elementów wskazanych wcześniej pamiętać także o nawykach podczas codziennej jazdy. Po pierwsze, przed rozpoczęciem jazdy i po uruchomieniu silnika trzeba pozwolić na to, aby jednostka napędowa pracowała przez kilka chwil zanim rozpoczniemy jazdę. Dzięki temu olej silnikowy dotrze do wszystkich zakamarków turbosprężarki i umożliwi właściwe smarowanie. Po skończonej jeździe trzeba również pozwolić silnikowi pracować przez kilkanaście sekund, aby wirnik turbosprężarki powrócił do obrotów biegu jałowego i aby turbina uległa schłodzeniu. Te pozornie mało istotne wskazówki uchronią naszą turbosprężarkę przed szybkim wyeksploatowaniem lub nawet poważniejszą usterką. Gdy jednak

regeneracja turbosprężarki

będzie konieczna można liczyć na nasz profesjonalizm i fachowość realizacji czynności naprawczych i serwisowych.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Zambrów
regeneracja turbosprężarek w Zambrowie
regeneracja turbosprężarek pod Zambrowem
regeneracja turbosprężarek w okolicach Zambrowa
regeneracja turbosprężarek Zambrów montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Zambrów serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Zambrów
turbosprężarka do regeneracji Zambrów naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Zambrów
turbosprężarka regeneracja w Zambrowie
turbosprężarka regeneracja pod Zambrowem
turbosprężarka regeneracja w okolicach Zambrowa
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Sejny, Goniądz, Hajnówka, Korycin, Szczuczyn, Bielsk-Podlaski, Suchowola, Suwałki, Kolno, Rajgród, Łomża, Białystok, Brańsk, Wysokie-Mazowieckie, Grajewo, Sokółka, Knyszyn, Dąbrowa-Białostocka, Tykocin, Siemiatycze, Zambrów, Ciechanowiec, Stawiski, Augustów, Nowogród.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Zambrów
turbosprężarka regenerowanie montaż Zambrów
turbosprężarki regeneracja i naprawa Zambrów
turbosprężarki regenerowanie w Zambrowie
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress