Regeneracja turbosprężarek Żary
Naprawa turbin

Wyższa jakość regeneracji.
Teraz dostępna także dla Ciebie.
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 2 000 zregenerowanych turbospreżarek
70 wykwalifikowanych specjalistów
Gwizdy z komory silnika, spadek mocy auta, komunikaty na desce rozdzielczej, intensywny kolor spalin?
To mogą być oznaki uszkodzonej turbiny

Regeneracja turbosprężarek Żary - naprawa turbinSprawność samochodu i jego dobra kondycja wymagają systematycznego serwisowania i niekiedy realizacji poważniejszych czynności naprawczych.

Regeneracja turbosprężarek

samochodowych oferowana przez nasz zakład centralny od wielu już lat pozwoli na to, aby podzespoły te powróciły do swojej pełnej sprawności technicznej i odzyskały swoje walory użytkowe. Teoretycznie żywotność turbosprężarki jest zbliżona do żywotności silnika. W praktyce jednak nie spotykamy się z taką sytuacją. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że samochód w trakcie cyklu swojego eksploatowania przechodzi przez ręce wielu właścicieli i nie każdy dba o samochód w sposób właściwy i serwisuje go zgodnie z zaleceniami producenta i ogólnie przyjętymi normami. Wielu kierowców oszczędzając na oleju kupuje taki, który ma znacznie gorsze parametry, niż ten zalecany przez producenta, a także zapomina o systematycznym wykonywaniu tego rodzaju czynności. Skutkuje to pogorszeniem własności smarnych oleju, oraz tym, że w jego składzie znajdują się różnego rodzaju zanieczyszczenia doprowadzające do uszkodzenia łożysk turbosprężarki.

Takie pozorne oszczędności prędzej, czy później muszą skończyć się tym, że podzespół ulegnie wyeksploatowaniu lub poważnej usterce. Tymczasem okazuje się, że regeneracja turbosprężarki mogłaby nigdy nie być konieczna, gdyby tylko pracowała ona w dobrych warunkach. W wielu przypadkach kierowca lub użytkownik samochodu na swoje własne życzenie i z braku elementarnej wiedzy naraża się na konieczność poniesienia wydatków. Oczywiście kupując samochód na rynku wtórnym nie wiemy, jak poprzedni właściciel lub w
łaściciele dbali o niego, dlatego też często

regeneracja turbosprężarki

samochodowej oprócz wymiany paska rozrządu jest jedną z częściej wykonywanych czynności po nabyciu samochodu.
Wyłącznie u nas:
W ramach ceny za usługę podstawową otrzymasz RAPORT DIAGNOSTYCZNY, z którego będzie wynikać, jakie przyczyny doprowadziły do uszkodzenia lub zużycia turbosprężarki w Twoim samochodzie. Dzięki zastosowaniu się do tych wskazówek, Twoja turbina już nigdy nie będzie musiała trafić do naprawy lub regeneracji.
Twój samochód jeszcze jeździ, a Ty nie masz zaufanego warsztatu?
Zadzwoń do nas - pomożemy Ci. Obecnie współpracuje z nami bardzo rozległa sieć warsztatów partnerskich na terenie całej Polski. Zaproponujemy Ci godnego zaufania mechanika w Twojej miejscowości, który zdiagnozuje, zdemontuje i zamontuje turbosprężarkę na potrzeby regeneracji.
Każda turbosprężarka na skutek naturalnego zużycia i wpływu czynników zewnętrznych traci swoje pierwotne walory użytkowe i nie jest tak sprawna, jak podzespół zregenerowany, czy też fabrycznie nowy. Na jej poszczególnych elementach możemy zaobserwować ślady zużycia.
regeneracja turbosprężarek Żary
regeneracja turbosprężarek w Żarach
regeneracja turbosprężarek pod Żarami
regeneracja turbosprężarek w okolicach Żarów
regeneracja turbosprężarek Żary montaż demontaż
regeneracja turbosprężarki Żary serwis i naprawa
regenerowanie turbosprężarek Żary
turbosprężarka do regeneracji Żary naprawa i serwis
W naszym zakładzie wszelki czynności wykonują wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem, a w codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i oryginalne części zamienne.
turbosprężarka regeneracja Żary
turbosprężarka regeneracja w Żarach
turbosprężarka regeneracja pod Żarami
turbosprężarka regeneracja w okolicach Żarów
Zapraszamy do współpracy warsztaty z miast:

Międzyrzecz, Torzym, Drezdenko, Lubsko, Gorzów-Wielkopolski, Skwierzyna, Witnica, Strzelce-Krajeńskie, Świebodzin, Gubin, Żary, Nowa-Sól, Cybinka, Babimost, Ośno-Lubuskie, Sulechów, Słubice, Żagań, Kostrzyn, Dobiegniew, Krosno-Odrzańskie, Rzepin, Zielona-Góra, Szprotawa, Sulęcin, Trzciel.

turbosprężarka regeneracja diagnostyka Żary
turbosprężarka regenerowanie montaż Żary
turbosprężarki regeneracja i naprawa Żary
turbosprężarki regenerowanie w Żarach
Twoja turbosprężarka jest już wymontowana z samochodu?
Dostarcz ją do naszego zakładu centralnego osobiście lub zamów naszego kuriera.
Samochód jeszcze jeździ?
Gdy już Twój mechanik wymontuje turbosprężarkę dostarcz ją do nas lub zamów naszego kuriera.
© 2011 by - Aquaress