REGENERACJA TYLNEJ BELKI RENAULT

PEUGEOT - RENAULT - CITROEN
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
W przypadku wszystkich modeli możemy zaproponować już zregenerowane tylne belki na tzw. wymianę. Twoje auto dzięki temu spędzi u mechanika jedynie kilka godzin na czas wymiany belki.

Na terenie całego kraju dysponujemy warsztatami, dzięki czemu nie musisz nigdzie daleko jeździć, aby zdemontować i zamontować swoją tylną belkę.

Żywotność zregenerowanej belki jest zbliżona do żywotności belki fabrycznie nowej.
W obecnej postaci koncern

Renault

, to firma która swoje pierwsze kroki w branży motoryzacyjnej stawiała pod koniec XVIII wieku. Szacuje się, że obecnie firma zatrudnia około 135 tysięcy pracowników w swoich fabrykach rozrzuconych nie tylko w całej Europie, ale również i na innych kontynentach.

Firmę założyło trzech braci Renault, którzy jak bywało to w tamtych czasach działalność prowadzili, jako firma rodzinna. Niestety w kilka lat po rozpoczęciu produkcji samochodów dwóch z braci zmarło i dalej fabrykę prowadził tylko jeden z braci Renault. Datę oficjalnego założenia firmy przyjmuje się, jako rok 1899, ale pierwsze auto powstało już rok wcześniej.

W początkowym okresie dość popularną metodą reklamy firm motoryzacyjnych był udział w rajdach samochodowych, co bracia Renault również brali pod uwagę i brali udział w wyścigach. Koncern Renault to nie tylko samochody osobowe, obecnie bowiem firma jest aktywna w innych dziedzinach, produkując np. silniki lotnicze, samochody ciężarowe, amunicję, czy nawet pojazdy wojskowe.

Współcześnie firma produkuje wiele model, spośród których do najpopularniejszych można zaliczyć Fluence, Fuego, Grand Espace, Grand Scenic, Avantime, Clio, Espace, Kangoo, Koleos, Laguna, Megane, Modus, Scenic, Thalia, Twingo, czy dość nieudany Vel Satis.

Niestety samochody Renault podobnie, jak inne marki francuskie borykają się z bardzo częstą przypadłością, której zaradzić może jedynie

regeneracja tylnej belki Renault

bowiem pod tym względem nie odbiega, jak widać od innych pojazdów francuskich. Na szczęście proces ten jest znacznie tańszy, niż zakup nowej tylnej belki, a z kolei dużo korzystniejszy, jeśli weźmiemy pod uwagę jakość od zakupu tylnej belki używanej. Na naszych stronach wyjaśniamy na czym polega regeneracja tylnej belki Renault zaś rzeczą ważną dla naszych klientów jest to, że obsługujemy wszystkich zainteresowanych na terenie całego kraju.

Obsługujemy klientów z terenu całego kraju:

Biała Podlaska Białystok Bielsko-Biała Bydgoszcz Chełm Ciechanów Częstochowa Elbląg  Gdańsk Gorzów Wielkopolski Suwałki Szczecin Jelenia Góra Katowice Warszawa Włocławek Wrocław Zamość Zielona Góra Kielce Konin Koszalin Kraków Krosno Legnica Leszno Lublin Łomża Łódź Nowy Sącz Olsztyn Opole Ostrołęka Piła Piotrków Trybunalski Płock Poznań Przemyśl Radom Rzeszów Siedlce Sieradz Skierniewice Słupsk Tarnobrzeg Tarnów Toruń Wałbrzych Kalisz

Gwarancja 2 lata!
regeneracja tylnej belki
regeneracja belki tylnej
Jeżeli zastanawiasz się, czy regeneracja tylnej belki w Twoim samochodzie to dobre rozwiązanie, koniecznie weź pod uwagę co dzięki temu zyskujesz

Do naprawy wykorzystujemy jedynie części renomowanych producentów.

Cena, jaką płacisz jest dużo niższa, niż zakup nowej tylnej belki.

Napraw dokonują fachowcy z długoletnim doświadczeniem.

Otrzymujesz gwarancję na piśmie od firmy istniejącej na polskim rynku wiele lat.
Twoje miejsce zamieszkania nie ma znaczenia, gdyż w całej Polsce współpracujemy z ponad 180 serwisami samochodowym (w tym ponad 40 autoryzowanych), które mogą wyjąć

tylną belkę

w Twoim aucie i przesłać ją do naszego zakładu, aby poddać ją zabiegowi

regeneracji

.
  • śruby mocujące tylną belkę
  • regeneracja tylnej belki