REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH RYBNIK

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
W przypadku, gdy zamieszkujesz

Rybnik

, a

regeneracja koła dwumasowego

jest jedną z opcji przez Ciebie rozważanych w zakresie rozwiązania problemu, proponujemy kontakt z naszą firmą, gdyż w zakresie wspomnianej usługi mamy ogromne doświadczenie, albowiem nasza firma istnieje już od wielu lat na rynku w naszym kraju, a regenerowane przez nas koła dwumasowe jeżdżą w samochodach nie tylko w naszym kraju, ale również i poza jego granicami. Naszymi Klientami są nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy transportowe, budowlane, handlowe i co warto zaznaczyć, również autoryzowane serwisy znanych na polskim rynku marek samochodowych. Argumenty ten świadczą o naszym profesjonalizmie i tym, że regeneracja koła dwumasowego w naszym zakładzie ma uzasadnienie. Naszym Klientom oferujemy możliwość zregenerowania dwumasy i pozostałych elementów znajdujących się w układzie przeniesienia napędu, a mamy tutaj na myśli tarcze sprzęgła, dociski oraz wysprzęgliki. Mamy świadomość tego, że w dzisiejszych czasach, Klienci są bardzo wymagający i w związku z tym oprócz możliwości zregenerowania poszczególnych podzespołów zapewniamy kilka usług dodatkowych. Po pierwsze, możemy zaproponować Ci rekomendację warsztatu to znaczy, że jeżeli nie jesteś przekonany, czy dwumasa w Twoim aucie rzeczywiście kwalifikuje się do regeneracji, możemy wskazać Ci sprawdzony serwis, zlokalizowany w miejscu Twojego zamieszkania, który dokona diagnostyki stanu technicznego Twojej dwumasy.

Jeżeli natomiast posiadasz swojego zaufanego mechanika, oczywiście to właśnie jemu możesz zlecić wykonanie tej czynności. Innym ułatwieniem dla naszych Klientów jest możliwość zamówienia kuriera, który zdemontowane koło dwumasowe dostarczy do regeneracji w naszym zakładzie. Oczywiście istnieje możliwość samodzielnego przyjazdu ze swoją częścią do nas, ale w wielu przypadkach z uwagi na koszt paliwa i stratę czasu nie ma to sensu. W niektórych sytuacjach, koło dwumasowe jest tak zużyte, że jego regeneracja nie ma sensu. Nie robimy niczego na siłę, a gdy nasza usługa nie może zostać zrealizowana zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony natomiast, aby pomóc Ci z tym problemem możemy zaoferować dwa dodatkowe rozwiązania. Po pierwsze, możliwość zakupu fabrycznie nowej dwumasy w abstrakcyjnej cenie lub ewentualność taką, że za niewielką dopłatą otrzymasz od nas używane koło dwumasowe, oczywiście już po regeneracji z pełną gwarancją na 24 lub 12 miesięcy w zależności od marki samochodu. Nasze kompleksowe us
ługi cieszą się dużym powodzeniem i są bardzo dobrze odbierane przez naszych Klientów. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Rybnik, a regeneracja koła dwumasowego jest w obszarze Twoich zainteresowań, proponujemy kontakt z nami, aby poznać wszelkie niezbędne w tym zakresie szczegóły i ewentualnie, oczywiście jeżeli podejmiesz taką decyzję, zamówić nasze usługi.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Rybnik regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Rybnik
Rybnik regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Tuż obok na naszej stronie umieściliśmy mapę, która przedstawia trasę dojazdową pomiędzy Rybnikiem, a ulicą Kościuszki w Katowicach. Dystans ten to około 50 kilometrów, więc pokonanie tej odległości nie powinno zająć więcej, niż około godziny czasu w jedną ze stron. Wspominamy o tym dlatego, że istnieje także możliwość samodzielnego przywiezienia zapakowanego koła dwumasowego do firmy kurierskiej realizującej zlecenia na rzecz naszych Klientów. Aby móc z tej opcji skorzystać wcześniej prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli podać Ci dane autoryzacyjne niezbędne do wysłania paczki.

Prosimy również o zwrócenie uwagi na staranne zapakowanie

koła dwumasowego

przed wysłaniem go do regeneracji tak, aby nie miało ono możliwości swobodnego poruszania się wewnątrz opakowania. Gdy tego nie dopełnimy kurier może odmówić podjęcia paczki, a co gorsze, samo koło w trakcie transportu może ulec dalszym uszkodzeniom, gdyż niestety w czasie drogi paczki narażone są na wstrząsy i niestety niekiedy nawet na upadek. Z tych właśnie względów, dobre zabezpieczenie dwumasy jest szczególnie ważne i istotne.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress