REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH SIEDLCE

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów

Regeneracja koła dwumasowego

, to jedna z wielu usług, które może zaproponować zamieszkującym

Siedlce

. Na temat kół dwumasowych i ich żywotności krąży wiele mitów i niekiedy negatywnych opinii. Jedna z nich, dosyć zresztą popularna, mówi, że koła dwumasowe, to podzespoły montowane we współczesnych samochodach tylko i wyłącznie dlatego, żeby nabijać kasę ich producentom oraz serwisom dokonującym ich wymiany. Patrząc na temat jednak z innej perspektywy, trudno nie zauważyć, że koło dwumasowe jest w stanie wytrzymać przebieg około dwustu tysięcy kilometrów zanim niezbędna będzie jego wymiana lub regeneracja. Z  kolei pasek rozrządu, w niektórych przypadkach, zależnie od modelu samochodu i rekomendacji producenta należy wymieniać co 60-70 tysięcy kilometrów.

Oznacza to, że zanim koło dwumasowe ulegnie zużyciu, pasek rozrządu należy wymienić, co najmniej 3 razy, a jak łatwo policzyć i z pewnością każdy kierowca wie to z własnego doświadczenia, wymiana paska rozrządu jest dosyć sporym wydatkiem. Porównując zatem ponoszone koszty i odnosząc je do przebiegu zbliżonego do dwustu tysięcy kilometrów okaże się, że regeneracja koła dwumasowego lub nawet zastąpienie go fabrycznie nowym wcale nie będzie droższe, niż wykonane w tym czasie wymiany paska rozrządu.

Niestety każda część w samochodzie, która w czasie jazdy pracuje i zużywa się ma swoją określoną żywotność. Koło dwumasowe oprócz tego, że wpływa na płynność zmiany biegów, niższe zużycie paliwa i niwelowanie drgań karoserii, to również ma za zadanie chronić skrzynie biegów przed zbyt gwałtowne przeniesieniem wysokiego momentu obrotowego z wału korbowego na układ napędowy. Niektórzy kierowcy, co zresztą jest nie do końca zrozumiałe, decydują się na zastąpienie koła dwumasowego klasycznym układem sprzęgła.

W wielu przypadkach odwiedzają później nasz zakład, chcąc zregenerować swoje pierwotnie posiadane koło dwumasowe, gdyż dowiedzieli się, że jego brak przyczynia się do zniszczenia skrzyni biegów. Oczywiście nie jest to regułą, która zdarza się zawsze, ale większe ryzyko awarii skrzyni biegów, w przypadku usunięcia dwumasy zawsze występuje. Jeżeli zauważymy symptomy wyeksploatowana koła dwumasowego, warto jest w miarę szybko problem ten rozwiązać, gdyż zaniedbanie w tym zakresie może nieść ze sobą dodatkowe zbędne koszty, których można byłoby uniknąć, odpowiednio wcześnie rozwiązując problem dwumasy. W sytuacji, gdy zamieszkujesz

Siedlce

i tematyka, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

dotyczy Cię bezpośrednio, zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać wszelkie szczegóły oferowanych przez nas usług.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Siedlce regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Siedlce
Siedlce regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Chęć oszczędzenia czasu i tego, aby regeneracja koła dwumasowego trwała jak najkrócej oraz zadowolenie naszych i wysoka jakość usług, to nasze główne cele. Wychodząc naprzeciw temu, udostępniamy możliwość samodzielnego dostarczenia koła dwumasowego do punktu, w którym nadawać można przesyłki w siedzibie współpracującej z nami firmy kurierskiej. Niestety, jeżeli mieszkasz w Siedlcach, to musisz udać się do Warszawy na ulicę Marszałkowską, gdzie punkt taki się znajduje.

Jak wynika z mapki obok, najprostszym rozwiązaniem jest udanie się drogą E30 na zachód, co jak widać nie powinno zająć więcej, niż około trzech godzin w obydwie strony, oczywiście zależnie od natężenia ruchu. Jeśli rozważasz zatem regenerację koła dwumasowego i zamieszkujesz Siedlce, zachęcamy do szczegółowej lektury naszej strony i kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress