REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH SOCHACZEW

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
W przypadku, gdy zamieszkujesz

Sochaczew

, a tematyka jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

dotyczy Cię bezpośrednio, zachęcamy do lektury informacji znajdujących się na naszej stronie i zapraszamy do korzystania z naszych usług. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, nawet największego laika w zakresie mechaniki i motoryzacji, że każdy podzespół, który pracuje podczas jazdy samochodu wraz z upływem czasu i rosnącym przebiegiem ulega stopniowemu zużyciu. Koło dwumasowe nie jest w tym zakresie żadnym wyjątkiem, albowiem stanowi ono element układu napędowego samochodu, a podczas swojej pracy przenosi dość duże obciążenia, przez co jego zużycie i wyeksploatowanie wraz z rosnącym przebiegiem jest rzeczą całkowicie normalną.

Klienci, którzy trafiają do naszego zakładu z reguły na licznikach swoich samochodów mają przebieg około dwustu tysięcy kilometrów, jest to bowiem dystans, który przeciętnie przyjeżdża użytkowane w normalnych warunkach koło dwumasowe. Określając normalne warunki użytkowania mamy tutaj na myśli jazdę w typowych warunkach bez nadmiernego przeciążania samochodu. Czynnikiem, który z całą pewnością przyczynia się do szybszego, niż zwykle zużycia i wyeksploatowania podzespołów samochodu jest agresywny styl jazdy.

Wszelkie zachowania polegające na notorycznym ściganiu się z innymi użytkownikami dróg, ruszanie z piskiem opon spod świateł oraz przeciążanie auta poprzez ciągnięcie regularne przyczepy oraz przekraczanie dopuszczalnej masy całkowitej auta z całą pewnością wpłyną niekorzystnie na koło dwumasowe. Koło dwumasowe jest elementem, który Jest zamontowany pomiędzy wałem korbowym silnika, a sprzęgłem.

Zadaniem koła dwumasowego jest niwelowanie drgań skrętnych generowany przez silnik i jednocześnie ochrona skrzyni biegów przed zbyt gwałtownym przeniesieniem momentu obrotowego silnika na koła. Dzięki temu jazda jest płynniejsza, co szczególnie możemy zaobserwować podczas zmiany biegów, a nawet można uzyskać dzięki zastosowaniu dwumasy niższe zużycie paliwa, niż w przypadku analogicznego układu bez zastosowania tegoż właśnie elementu. Argumenty przedstawione powyżej wskazują, że użytkownik samochodu ma wpływ na żywotność dwumasy w swoim aucie. Wspomniany na wstępie przebieg dwustu tysięcy kilometrów, to przeciętna żywotność koła dwumasowego.

Do naszego zakładu trafiają także koła o przebiegu znacznie niższym, co najprawdopodobniej wynika ze zbyt agresywnego stylu jazdy i przeciążenia auta, ale trafiają się także samochody z przebiegiem około dwustu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów, a nawet większym. W takim przypadku jest to efekt dbania kierowcy o własny samochód i jazda nim w sposób spokojny, bez nadmiernego przeciążania go. W przypadku zatem, gdy interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

i zamieszkujesz

Sochaczew

, zapraszamy do kontaktu z naszymi technikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania rodzące się w tym zakresie.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Sochaczew regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Sochaczew
Sochaczew regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Jak prawdopodobnie każdy się domyśla, koło dwumasowe do regeneracji trzeba dostarczyć do naszego zakładu. Można zrobić to osobiście, choć jak wskazuje praktyka, większość z naszych Klientów zamawiam kuriera, aby nie tracić czasu na przyjazd do nas. Jeżeli zamówisz kuriera po godzinie granicznej dla danej lokalizacji, to może on przyjechać dopiero nazajutrz. Aby jednak wysłać przesyłkę jeszcze tego samego dnia, należy odwiedzić punkt nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej osobiście i dzięki temu dwumasa na drugi już dzień będzie u nas w zakładzie.

Mieszkańcy Sochaczewa, aby skorzystać z tej opcji muszę odwiedzić Warszawę, gdzie przy ulicy Marszałkowskiej punk ten znajduje się. Z zamieszczonej obok mapy wynika, że najkrótsza droga to około 50 kilometrów i jej pokonanie nie powinno zająć więcej, niż około godziny czasu w jedną stronę. Gdy zatem rozważasz opcję, jaką jest regeneracja koła dwumasowego i zamieszkujesz Sochaczew, zapraszamy do lektury naszej strony i ewentualny kontakt z technikami, którzy odpowiedzą na wszelkie związane z tym pytania.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress