REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH SOKOŁÓW PODLASKI

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
W przypadku, gdy zamieszkujesz

Sokołów Podlaski

, a kwestia

regeneracji koła dwumasowego

w samochodzie znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań oznacza to, że odwiedzasz właściwą stronę. Wielu naszych klientów chciałoby wiedzieć, czy przypadkiem lepszym rozwiązaniem nie będzie kupno używanej dwumasy. Rozwiązania takiego nigdy nie polecamy naszym Klientom, gdyż nie stoją za nią zanim żadne rozsądne argumenty.

Po pierwsze, nie będziemy znali stanu technicznego używanej dwumasy, a może on być znacznie gorszy, niż naszej dotychczasowej. Po drugie, używane koło jest już w pewnym stopniu wyeksploatowane i zużyte, nie mamy zatem absolutnie żadnej pewności, czy wystarczy nam ono na 20, czy na 2 dni.

Po trzecie, kupując część używaną, z reguły mamy jedynie kilkudniową gwarancję rozruchową, po upływie której jesteśmy zdani tylko i wyłącznie sami na siebie, gdyż nikt nie odda nam pieniędzy za część, która po tym okresie zepsuje się. Po czwarte, używana dwumasa może mieć w środku korozję lub inne uszkodzenia mechaniczne, które kwalifikują ją na złom, a nie aby zamontować ją w samochodzie.

Nikomu nie polecamy, aby w przypadku wystąpienia problemów z kołem dwumasowym, zbyt długo zwlekać z rozwiązaniem tego problemu.

Na rynku regeneracji podzespołów samochodowych działamy już od piętnastu lat i spotkaliśmy się z wieloma przypadkami, gdy tego rodzaju zaniedbania skutkowały uszkodzeniem skrzyni biegów, a nawet wału korbowego silnika. Każdy chyba nawet największy laik motoryzacyjny domyśla się, że w takiej sytuacji koszty, które będziemy zmuszeni ponieść będą znacznie wyższe, niż w przypadku gdybyśmy wcześniej zainteresowali się rozwiązaniem tego problemu.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Sokołów Podlaski regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Sokołów Podlaski jest położony około stu kilometrów na wschód od Warszawy. Piszemy o tym dlatego, iż niektórzy z naszych Klientów z racji częstego pobyt w stolicy, wynikającego z pracy lub innych powodów, chcieliby sami nadać przesyłkę z prawidłowo zapakowanym kołem dwumasowym. W tym właśnie punkcie jest zlokalizowana firma spedycyjna realizująca usługi na rzecz naszych Klientów. Mieści się ona w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej. Droga z Sokołowa Podlaskiego do tego właśnie punktu nie powinna zająć więcej, niż dwie godziny czasu w jedną stronę.

Oczywiście ewentualne korki i utrudnienia w ruchu mogą ten czas wydłużyć. Najprostszym jednak rozwiązaniem przesłania koła dwumasowego do regeneracji w naszej firmie jest zamówienie u nas kuriera. Koszt takiego rozwiązania z pewnością będzie niższy, niż samodzielna wizyta w Warszawie, a oszczędność czasu, który musielibyśmy poświęcić na to będzie również znacząca.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress