REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH STALOWA WOLA

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów

Regeneracja kół dwumasowych Stalowa WolaAby móc cieszyć się ze sprawnego samochodu i czuć się pewnie podczas jazdy konieczna jest realizacja różnego rodzaju czynności naprawczych i obsługowych.

Regeneracja koła dwumasowego

jest przykładem działania, które ma na celu przywrócenie pełnych walorów użytkowych i całkowitej sprawności technicznej dwumasie. Podzespół ten stanowi bardzo istotny element w układzie przeniesienia napędu i jest zamontowany pomiędzy silnikiem i skrzynią biegów. Na ogół każdy kierowca mierzący się z problemem układu sprzęgła w swoim samochodzie w pierwszej kolejności sprawdza, jaki jest koszt podzespołu nowego. W przypadku układu sprzęgła i koła dwumasowego najczęściej koszt ten jest dosyć znaczny i w wielu przypadkach może to być trudne do zaakceptowania przez posiadacza samochodu. Z tego właśnie powodu regeneracja koła dwumasowego oferowana w naszym zakładzie centralnym stanowi ciekawą alternatywę dla wszystkich zainteresowanych kierowców, dzięki czemu Twój problem będzie można rozwiązać w sposób równie skuteczny, a jednocześnie ponosząc z tego tytułu znacznie niższy koszt.

Niektórzy zastanawiają się także nad możliwością kupna używanej dwumasy na szrocie, jednakże na podstawie naszego bardzo długiego doświadczenia możemy stwierdzić, że rozwiązanie takie nie załatwia sprawy na długo, wiąże się jedynie z poniesieniem niepotrzebnego kosztu, gdyż koło dwumasowe używane kupione na szrocie z reguły ulega poważnej awarii i całkowitemu uszkodzeniu po kilku dniach lub tygodniach po zamontowaniu go do innego samochodu. Wiąże się to przede wszystkim z dwoma podstawowymi faktami. Po pierwsze, każda dwumasa kupiona na szrocie pochodzi, albo z auta o znacznym przebiegu, albo z auta o przebiegu niższym, lecz powypadkowego.

W pierwszym przypadku, gdy kupimy dwumasę z samochodu używanego o znacznym przebiegu, to na ogół kondycja takiego elementu jest znacznie gorsza, niż stan dotychczas posiadanej przez nas dwumasy. Gdy kupimy dwumasę z auta powypadkowego, to podzespół taki na skutek uczestnictwa samochodu w wypadku i zderzeniu jest uszkodzony wewnątrz, czego nie widać z zewnątrz gołym okiem. Z uwagi na te dwa wspomniane fakty, kupno używanej dwumasy na szrocie na ogół kończy się porażką. Oferowana w naszym zakładzie centralnym regeneracja koła dwumasowego w opinii naszych Klientów i dotychczasowych odbiorców to bardzo dobre rozwiązanie problemu służące na długo i za rozsądne pieniądze.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Stalowa Wola regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Stalowa Wola
Stalowa Wola regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Biorąc pod uwagę fakt, że praktycznie każdy kierowca chciałbym skrócić maksymalnie czas regeneracji swojego podzespołu i to, że zamawiając kuriera po określonej godzinie granicznej może on podjąć przesyłkę dopiero dnia następnego, naszym Klientom umożliwiamy samodzielne dostarczenie zapakowanej dwumasy do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej zlokalizowanej w Rzeszowie, a dodatkowo dla ułatwienia podajemy przybliżone odległości z niektórych miast na terenie województwa do tego właśnie punktu.


Krosno - Rzeszów - 62 km
Stalowa Wola - Rzeszów - 67 km
Tarnobrzeg - Rzeszów - 72 km
Mielec - Rzeszów - 60 km
Dębica - Rzeszów - 54 km
Sanok - Rzeszów - 79 km

Przemyśl - Rzeszów - 80 km
Ropczyce - Rzeszów - 34 km
Jasło - Rzeszów - 70 km
Leżajsk - Rzeszów - 45 km
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress