REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH TARNOWSKIE GÓRY

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Zamieszkujesz

Tarnowskie Góry

, a do tego

regeneracja koła dwumasowego

leży w kręgu Twoich bieżących zainteresowań? Jeżeli na te pytania odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że odwiedzasz właściwą stronę internetową. Nasza firma od ponad piętnastu lat specjalizuje się w tej właśnie usłudze. Dodatkowo możemy zaproponować Ci regenerację tarczy sprzęgła, jego docisku oraz wysprzęglika.

W toku naszej wieloletniej działalności wypracowaliśmy wiele standardów obsługi, które przyczyniają się do maksymalnego zadowolenie naszych Klientów. W dzisiejszych czasach, aby profesjonalnie realizować usługi, należy robić to tak, aby było to maksymalnie wygodne i komfortowe dla Klienta. Nasze działanie jest podporządkowane, oprócz oczywiście bardzo wysokiej jakości usług, tym właśnie standardom. Oprócz możliwości zregenerowania poszczególnych podzespołów, naszym Klientom proponujemy rekomendację warsztatów i wskazanie takich, gdzie koło dwumasowe będzie można w pierwszej kolejności zdiagnozować, a w razie konieczności zdemontować i zamontować po regeneracji. Nie każdy warsztat jest w stanie to zrobić prawidłowo, gdyż wymaga to posiadania określonego doświadczenia i wiedzy na ten temat. Wiele z naszych warsztatów szkoliło się w naszej centrali w omawianych obszarach.

Prawidłowa diagnostyka dwumasy jest o tyle konieczna, że może okazać się, iż nie zawsze regeneracja dwumasy jest konieczna. Niektóre bowiem podzespoły w przypadku wyeksploatowania mogą dawać podobne objawy zużycia, co koło dwumasowe. Z tego właśnie powodu, aby nie narażać się na zbyteczne koszty, właściwa diagnostyka jest ważna. Tak więc, jeżeli regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie wkrótce stanie się koniecznością lub należy wykonać ją już teraz, a Ty zamieszkujesz Tarnowskie Góry, proponujemy skontaktować się z nami, aby ustalić wszelkie niezbędne szczegóły tej operacji.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Tarnowskie Góry regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Jak widzimy na załączonej tuż obok mapie, dystans dzielący

Tarnowskie Góry

i Katowice jest niewielki, albowiem jest to trochę ponad 30 kilometrów. Wspominamy o tym dlatego, że jedną spośród wielu opcji dostarczenia dwumasy do regeneracji w naszym zakładzie jest jej zapakowanie w prawidłowy sposób i samodzielne przywiezienie do firmy kurierskiej, która realizuje zlecenia na naszą rzecz. Gdy zdecydujesz się na takie rozwiązanie, skontaktuj się z nami, a my podamy Ci niezbędne dane autoryzacyjne, abyś mógł dwumasę w ten sposób do nas wysłać.

Na to, czy kurier będzie w stanie odwiedzić nas tego samego dnia wpływa kilka czynników, a do najważniejszych należy dokładna lokalizacja i wielkość miasta, z którego paczka ma być podjęta. Niestety taka jest specyfika pracy firm kurierskich, a złożenie zamówienia po określonej godzinie dla danej lokalizacji skutkuje tym, że kurier może się pojawić dopiero nazajutrz. Aby nie tracić całego dnia roboczego i aby koło dwumasowe już na drugi dzień było u nas, warto jest skorzystać z opcji samodzielnego przywiezienia dwumasy do tegoż właśnie punktu w Katowicach, tym bardziej, że odległość z Tarnowskich Gór nie jest duża i dla większości kierowców nie powinno to stanowić żadnego problemu.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress