REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH TUREK

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów

Regeneracja koła dwumasowego TurekŚrednia żywotność dwumasy, to przebieg około dwustu tysięcy kilometrów. Najczęściej do naszego zakładu trafiają kierowcy, których auta dystans właśnie taki mają przejechany. Regeneracja koła dwumasowego, którą w naszym zakładzie centralnym realizujemy z powodzeniem od wielu już lat pozwoli na to, aby podzespół poddawany tym zabiegom odzyskała swoje pełne walory użytkowe i kondycję elementu fabrycznie nowego.

Gdybyśmy umieścili obok siebie dwa koła dwumasowe, jedno nowe, drugie zaś zregenerowane w naszym zakładzie, to z całą pewnością będziemy mieli problem z rozpoznaniem, które jest nowe, a które zregenerowane. W naszych procesach technologicznych ze starej dwumasy wykorzystujemy tylko i wyłącznie jej obudowę, natomiast mechanizm znajdujący się w środku, odpowiedzialny za tłumienie drgań skrętnych generowany przez silnik jest wymieniany na całkowicie nowy. Dzięki temu nie boimy się o to, że gwarancja którą wystawiamy jest udzielana bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania.

Oznacza to, że możemy w czasie trwania gwarancji pokonać dowolny dystans naszym samochodem, a ta i tak będzie obowiązywała. Fakt ten świadczy chyba sama za siebie o wysokiej jakości realizowanych przez nas procesów technologicznych. Regeneracja kół dwumasowych wykonywana w naszym zakładzie pozwoli przywrócić temu podzespołowi pełną sprawność techniczną i jednocześnie jest rozwiązaniem znacznie tańszym, niż zakup części nowej.
- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych

- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do wybranych marek i modeli samochodów.
Gwarancja 12 m-cy
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Turek regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Turek
Turek regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Każdy chyba domyśla się, że koło dwumasowe nie może zostać zregenerowany na miejscu w warsztacie gdzie jest ono zdemontowane lecz należy dostarczyć je do naszego zakładu. W tym celu proponujemy samodzielną wizytę w naszym zakładzie razem ze swoim kołem dwumasowym lub zamówienie kuriera, który może przyjechać pod dowolnie wskazany adres i dwumasę do nas zabrać.

Dla zaoszczędzenie czasu, szczególnie w odniesieniu dla posiadaczy samochodów firmowych możemy zaproponować samodzielną wizytę w punkcie przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Najbliższa jej lokalizacja to Łódź, do której drogę z Turku zaznaczyliśmy na umieszczonej tuż obok mapie kolorem niebieskim. Jak widzimy dystans ten to około sto kilometrów i w zależności od wybranego wariantu powinniśmy pokonać tę drogę w niecałe półtorej godziny. Współpracująca z nami firma kurierska jest także zlokalizowana w Poznaniu, ale droga do tej lokalizacji z całą pewnością zajmie więcej czasu, niż do Łodzi.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress