REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH TYCHY

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Zamieszkujesz

Tychy

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana? Gdy na pytania te odpowiadasz twierdząco to znaczy, że odwiedzasz właściwą strony, albowiem nasza firma na rynku tych usług działa aktywnie w naszym kraju już od wielu lat i mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie. Przeciętna żywotność dwumasy to około 200 tysięcy kilometrów i po uzyskaniu tego przebiegu można się spodziewać symptomów towarzyszących wyeksploatowanej dwumasie.

Należą do nich przede wszystkim wibracje auta i nienaturalne metaliczne dźwięki dochodzące z okolic silnika i skrzyni biegów. Rzeczą naturalną jest, że kierowca który styka się z tym problemem, chciałbym ponieść z tego tytułu jak najniższe koszty i rozważa różne warianty rozwiązania tej kwestii. W pierwszej kolejności większość osób dowiaduje się, jaki jest koszt nowej części. Bardzo często słysząc ceny jesteśmy zmartwieni ich wysokością i w dalszej kolejności zastanawiamy się nad kupnem używanej dwumasy.

Rozwiązania tego nie polecamy, albowiem część taka również jest w jakimś stopniu zużyta i wyeksploatowana. Często zdarza się tak, że jej kondycja jest dużo gorsza, niż naszej dotychczasowej dwumasy. Zakładanie takiego podzespołu nie ma najmniejszego sensu, gdyż może okazać się, że wystarczy on na kilka tygodni, a spotykaliśmy się nawet takimi przypadkami, że dosłownie po przejechaniu kilku kilometrów auto zostawało unieruchomione. Najlepszym wyjściem w tej sytuacji, biorąc pod uwagę koszt i uzyskany efekt jest regeneracja koła dwumasowego. Pod względem finansowym jest to bardzo atrakcyjna alternatywa, gdyż cena tej usługi jest wielokrotnie niższa, niż gdybyśmy nabyli nowe koło. 

Z kolei przewaga nad częścią używaną też jest oczywista, albowiem walory użytkowe dwumasy po naszej regeneracji są takie same, jak koła nowego. Przebieg który będziemy w stanie uzyskać na takiej części zbliżony będzie do tego, jaki osiągniemy na części nowej. Na nasze usługi wystawiamy gwarancję bez limitu kilometrów na 24 lub 12 miesięcy zależnie od modelu auta. Jak zatem widać, co zresztą potwierdza wieloletnie doświadczenie, nasza usługa jest w stanie z powodzeniem rozwiązać problem kierowcy. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Tychy i regeneracja koła dwumasowego znajduje się w obszarze Twoich zainteresowań, proponujemy skontaktować się z nami, a nasi specjaliści udzielą Ci niezbędnych informacji oraz rozwieją jakikolwiek Twoje wątpliwości w przedmiotowym zakresie.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Tychy regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Tychy
Tychy regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Tuż obok na naszej stronie opublikowaliśmy mapkę dojazdową, która przedstawia trasę pomiędzy Tychami, a ulicą Kościuszki w Katowicach. Nie zrobiliśmy tego bez powodu lecz dlatego, że właśnie tam znajduje się punkt, gdzie można osobiście dostarczyć

koło dwumasowe

do regeneracji w naszej firmie. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście wykonanie telefonu do nas i zamówienie kuriera jednakże, gdy uczynimy to po godzinie granicznej dla danego dnia, to kurier odwiedzi nas dopiero nazajutrz.

Aby nie tracić dnia i nie przedłużać trwania całej operacji, można zapakowane koło samodzielnie dostarczyć pod tenże adres, a dzięki temu dwumasa już na drugi dzień będzie w naszym zakładzie i rozpoczniemy jej regenerację. Rozwiązanie takie jest szczególnie korzystne dla kierowców aktywnie wykorzystujących swój samochód, a którym zależy na czasie. Przed udaniem się do Katowic z dwumasą, konieczny jest telefon do nas, abyśmy podali Ci dane autoryzacyjne umożliwiające samodzielne wysłanie koła. Bez tego firma nie przyjmie przesyłki, stąd telefon ten jest niezbędny.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress