REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH WARSZAWA

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-18
soboty 10-14
Jesteśmy dużą firmą, dlatego :
- nasze usługi są ściśle wyprofilowane, a nasz pracownik, z którym będziesz rozmawiał o regeneracji przekaże Ci dokładne  informacje obejmujące:
- zakres czynności, wykaz wymienianych elementów w trakcie regeneracji
- dokładną cenę za usługę, która w trakcie realizacji nie zwiększy się
- czas wykonania usługi.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Jeśli jesteś mieszkańcem miasta

Warszawa

, z pewnością codzienne korki i ruch uliczny dają Ci się we znaki, prawdopodobnie mocniej, niż mieszkańcom innych miast w naszym kraju, a to może wpływać na stan podzespołów w Twoim samochodzie. Jeśli odwiedzasz naszą stronę, to być może interesuje Cię temat:

regeneracja koła dwumasowego

– jeśli tak, to trafiłeś bardzo dobrze, gdyż od wielu lat specjalizujemy się w naprawach dwumasy i w chwili obecnej jesteśmy jedną z wiodących w tym zakresie firm w naszym kraju.

Na temat budowy koła dwumasowego możesz odszukać informacje w innej części naszego serwisu, natomiast w tym miejscu chcielibyśmy w kilku zdaniach opisać, jakie objawy towarzyszą uszkodzeniom koła dwumasowego. Otóż, jak być może wiesz, dwumasa stanowi element łączący silnik ze skrzynią biegów, a jej zadaniem jest tłumienie drgań powstających na skutek pracy silnika. Jeśli więc koło dwumasowe nie jest w pełni sprawne, to jego podstawowa właściwość i powód dla którego jest stosowany w aucie, czyli wspomniane przed chwilą tłumienie drgań będzie w pewnym stopniu ograniczone – zależnie od stanu zużycia dwumasy poziom przenoszących się na samochód wibracji może być różny. Drgania mogą być wyczuwalne w różnych sytuacjach eksploatacji samochodu – podczas jego uruchamiania, w momencie osiągnięcia przez silnik określonej prędkości obrotowej, przy wyłączaniu silnika, czy wreszcie podczas delikatnego naciskania nogą na pedał sprzęgła. Oprócz wspomnianych drgań z komory silnika mogą dochodzić metaliczne dźwięki, powstające podobnie, jak wibracje w różnych momentach normalnej eksploatacji samochodu. Obydwa te objawy wzięte razem będą powodowały, że jazda samochodem nie będzie już tak komfortowa i przyjemna, jak w momencie, gdy koło dwumasowe jest w stu procentach sprawne.

Warto jednak mieć na uwadze, że przyczyny wibracji i podejrzanych odgłosów w samochodzie mogą być rozmaite, dlatego warto jest udać się do profesjonalnego warsztatu, w którym mechanik na podstawie obserwacji będzie w stanie podjąć właściwą diagnozę, wykluczając tym samym niedomagania innych podzespołów. Niekiedy zdarza się, że przyczyną nadmiernych drgań mogą być zużyte poduszki silnika lub skrzyni biegów, a podejrzane odgłosy dobiegają z powodu poluzowania jakiejś obejmy – z tych właśnie powodów warto jest dokonać wizyty w serwisie, aby o swoich obawach co do dwumasy przekonać się lub ewentualnie je wykluczyć. W chwili obecnej, z racji na bardzo długi okres funkcjonowania na rynku współpracujemy w całym kraju z około stu osiemdziesięcioma profesjonalnymi warsztatami samochodowymi, gdzie swoje obawy podczas wizyty kontrolnej można rozwiać.

Jeśli więc zamieszkujesz Warszawę lub inne miejscowości na terenie woj. mazowieckiego zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy wybrać odpowiedni na Państwa obszarze zamieszkania serwis, z którym współpracujemy – unikną wtedy Państwo niepotrzebnych kłopotów i ewentualnej możliwości bycia ofiarą naciągania przez mechaników, którzy o kołach dwumasowych nie mają absolutnie pojęcia, gdyż podczas swojej codziennej działalności niestety spotykamy się również i z takimi przypadkami. Dzięki nam

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie będzie łatwa.
- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych

- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do wybranych marek i modeli samochodów.
Gwarancja 12 m-cy
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Warszawa regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Warszawa
Warszawa regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Większość kierowców, którzy są naszymi Klientami jest zadowolona z reżimów czasowych, które oferujemy w związku z regeneracją dwumasy. W niektórych jednak przypadkach, szczególnie, gdy rzecz dotyczy samochodu służbowego, użytkownikom zależy na maksymalnym skróceniu czasu trwania całego procesu.

W takim przypadku można samodzielnie dostarczyć zapakowaną dwumasę do firmy kurierskiej, która z nami współpracuje. Poniżej przybliżone odległości z niektórych miast woj. mazowieckiego do punktu nadawania przesyłek wspomnianej firmy przewozowej.


Radom – Warszawa, 100 km
Grójec – Warszawa, 45 km
Płock – Warszawa, 107 km
Otwock – Warszawa, 23 km
Garwolin – Warszawa, 59 km
Ostrołęka – Warszawa, 115 km
Mława – Warszawa, 122 km
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
W klasycznym układzie sprzęgła w samochodach posiadających manualną skrzynię biegów występuje koło zamachowe, tarcza sprzęgła oraz docisk wraz z wysprzęglikiem. Od pewnego czasu możemy zaobserwować tendencję, że producenci samochodów stosują tak zwane koła dwumasowe. Istotą takiego rozwiązania jest zastosowanie podzespołu zdolnego do tłumienia drgań skrętnych generowanych przez jednostkę napędową w dolnym zakresie jej pracy. Każda dwumasa, jak sama nazwa wskazuje, składa się z dwóch połączonych ze sobą i ułożyskowanych mas. Pomiędzy nimi występuje układ mający za zadanie tłumić drgania, a kluczowym elementem tego właśnie układu są specjalne sprężyny łukowe.

Regeneracja kół dwumasowych wiąże się z całkowitym rozłożeniem na czynniki pierwsze takiego koła i wymianą wszystkich elementów znajdujących się wewnątrz tego właśnie podzespołu. Tak na dobrą sprawę bardzo dobrym określeniem takiego zabiegu byłoby słowo rekonstrukcja, gdyż wiąże się to z tym, że ze starego koła dwumasowego do dalszych prac regeneracyjnych wykorzystuje się jedynie obudowę tego elementu. Wszystkie natomiast części pracujące w sposób mechaniczny i zużywające się w trakcie jazdy samochodem są zamieniane na elementy nowe. Dzięki temu koło dwumasowe powraca do swojej pełnej sprawności technicznej i odzyskuje pełny walory użytkowe. Regeneracja kół dwumasowych wymaga zastosowania specjalistycznych maszyn i urządzeń niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia tego procesu.
kontrola po regeneracji
regeneracja kół dwumasowych prace przygotowawcze
regeneracja kół dwumasowych docisk sprzęgła
ocena kondycji łożysk
© 2011 by - Aquaress