REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH WIELUŃ

W przypadku, gdy

Wieluń

jest miejscem Twojego zamieszkania i rozważasz usługę, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

, to z całą pewnością możemy polecić Tobie korzystanie z naszych w pełni profesjonalnych usług.

Nasz zakład centralny jest wyposażony w bardzo bogaty park maszynowy, a nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo istotnym elementem realizowanych przez nas procesów technologicznych jest fakt, że wszelkie części zamienne i komponenty stosowane podczas naszych usług pochodzą od tych samych producentów, u których zaopatrują się renomowani wytwórcy kół dwumasowych. Dzięki takiemu podejściu mamy absolutną pewność, co do wysokiej jakości naszych usług. Potwierdzeniem tego jest w ka
żdym przypadku gwarancja wystawiona na opuszczający nasz zakład podzespół udzielana bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. Standardowo okres ten wynosi jeden rok czasu, jednakże na skutek ciągłego ulepszania naszych technologii, na niektóre modele jesteśmy w stanie udzielić gwarancji aż dwuletniej, również bez limitu przejechanych kilometrów. Biorąc pod uwagę te wszystkie argumenty, jasno i klarownie widać, że nasza firma do swoich usług podchodzi w pełni profesjonalnie i warto jest nam zaufać omawianej kwestii.

Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Wieluń i regeneracja koła dwumasowego Twojego auta powinna zostać zrealizowana, to serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług. Wszelkie szczegóły związane z możliwością dostarczenia swojego podzespołu do naszego zakładu centralnego oraz to, w jaki sposób cały zabieg możemy przeprowadzić, można uzyskać u naszych specjalistów pod podanym na stronie numerem telefonu.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Wieluń regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Wieluń
Wieluń regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
W przypadku, gdy

Wieluń

jest miejscem Twojego zamieszkania to, aby dostarczyć swoje koło dwumasowe do regeneracji w naszym zakładzie możesz uczynić to według różnych schematów postępowania. Najprościej jest oczywiście zamówić kuriera, który przyjedzie pod dowolnie wskazany adres i prawidłowo zapakowaną dwumasę zabierze i dostarczy do regeneracji w naszym zakładzie, zaś po wykonaniu wszystkich procesów naprawczych dostarczy pod wskazany adres. Można także samemu odwiedzić firmę kurierską, która na terenie województwa łódzkiego jest zlokalizowana w Łodzi, a drogę do tego punktu przedstawia mapa tuż obok na naszej stronie.

W zależności od dokładnej lokalizacji można także udać się do Częstochowy, gdzie firma przewozowa z nami współpracująca również mieści się. Na wszelki jednak wypadek, zanim zdecydujemy się na wybór któregokolwiek wariantu proponujemy kontakt z naszymi specjalistami, którzy doradzą i pomogę wybrać najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Wszystko jest również uzależnione od tego, czy koło dwumasowe zostało już z samochodu zdemontowane, czy też auto jeszcze jeździ. Przypominamy, aby nie zwlekać zbyt długo z wizytą u mechanika, gdy zaobserwujemy symptomy zużycia dwumasy, albowiem w skrajnym przypadku może dojść do unieruchomienia samochodu i konieczne będzie skorzystanie z usług lawety, co niestety oznaczać może konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress