REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH WODZISŁAW ŚLĄSKI

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
W sytuacji, gdy zamieszkujesz

Wodzisław Śląski

i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

zachęcamy do dalszej lektury naszej strony, gdzie można uzyskać niektóre informacje dotyczące tego właśnie zabiegu. Nasi Klienci, szczególnie Ci którym zależy na czasie chcieliby, aby wysłać im koło dwumasowe już zregenerowane za kaucją, a oni odesłaliby swoje. Oczywiście istnieje taka możliwość, niemniej jednak jest ona obarczona pewnym ryzykiem. Wynika ona z tego, że producenci samochodów w wielu przypadkach pomimo tego samego roku produkcji auta i silnika stosowali koła dwumasowe pochodzące od różnych producentów. Na skutek tego dwumasy mogą się różnić od Ciebie nieznacznymi detalami.

W przypadku więc, gdy wyślemy Ci koło dwumasowe od Twojego samochodu bez dokładnej znajomości jego wymiarów i innych parametrów, może okazać się, że nie będzie ono nadawało się do zamontowania w Twoim samochodzie i oznaczać to będzie konieczność poniesienia dodatkowych kosztów i zbędną stratę czasu. Oczywiście istnieje możliwość wymiany Twojego koła dwumasowego na nasze już zregenerowane, niemniej jednak wymaga to swojej osobistej wizyty w naszym zakładzie z Twoim starym kołem. Gdy dokonamy jego pomiarów i okaże się, że w naszym magazynie posiadamy dokładnie takie samo koło, to wtedy będziemy mogli wziąć od Ciebie Twoją starą dwumasę, a tobie dać już zregenerowaną. Oczywiście na podzespół, który otrzymasz dostaniesz 24 lub 12 miesięczną gwarancję bez limitu kilometrów, czyli dokładnie tak samo, jakbyś zostawił do zregenerowania swoje koło i później je odebrał.

W czasie naszych operacji wymieniamy wszystkie podzespoły odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych znajdujące się wewnątrz dwumasy. Nie zastanawiamy się, czy poszczególne elementy są mniej lub bardziej zużyte, tylko w przypadku każdego koła i za każdym razem wymieniamy cały środek. Oznacza to, że ze starej dwumasy pozostaje jedynie obudowa, pod warunkiem, że nie jest ona zniszczona. Tak na dobrą sprawę, praktycznie każde koło możemy poddać regeneracji pod warunkiem, że jego obudowa jest w dobrej kondycji. W przypadku zatem, gdy zamieszkujesz Wodzisław Śląski i tematyka regeneracji kół dwumasowych jest w kręgu Twoich zainteresowań, proponujemy zadzwonić do nas, a podczas rozmowy z naszymi specjalistami uzyskasz z pewnością dużo więcej szczegółowych informacji, a jak podejmiesz taką decyzję, to będziesz miał okazję jednocześnie złożyć zlecenie na wykonanie usługi.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Wodzisław Śląski regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Umieszczona tuż obok mapa dojazdowa przedstawia drogę pomiędzy Wodzisławiem Śląskim, a Katowicami, w których przy ulicy Kościuszki znajduje się punkt, gdzie możesz nadać poprawnie zapakowane

koło dwumasowe do regeneracji

w naszej firmie. Piszemy o tym dlatego, że niektórzy Klienci w przypadku, gdy zależy im na czasie i nie zdążą złożyć zlecenia do godziny granicznej danego dnia nie chcą czekać na przyjazd kuriera do dnia kolejnego. W takim przypadku osobista wizyta we wspomnianym punkcie w Katowicach przyspiesza całą operację, gdyż już na drugi dzień dwumasa jest w naszym zakładzie i możemy poddać ją regeneracji.

Dystans ten to około 70 kilometrów, zależnie od wybranego wariantu trasy, a odległość ta nie powinna zająć więcej czasu, niż około godziny w jedną stronę. Oczywiście natężenie ruchu i ewentualny korki mogą ten czas wydłużyć. Gdy decydujesz się na ten właśnie wariant, w pierwszej kolejności zadzwoń do nas, a my damy Ci dane autoryzacyjne, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie wysłać koło do nas. Zwracamy uwagę na dokładne zapakowanie przesyłki, by koło dwumasowe w środku nie miało możliwości swobodnego przemieszczania się, co mogłoby niestety w trakcie transportu uszkodzić jest dodatkowo.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress