REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH WYSZKÓW

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Nasi Klienci zamieszkujący

Wyszków

, zainteresowani zagadnieniem, którym jest

regeneracja koła dwumasowego

, zresztą nie tylko oni, zadają nam liczne pytanie dotyczące tego, w jaki sposób zdiagnozować wyeksploatowanie dwumasy. Nie jest to zadanie proste, albowiem wszelkie diagnozy stawiane telefonicznie z całą pewnością nie do końca będą rzetelne i prawidłowe.

Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u dobrego mechanika samochodowego, podczas której będzie on w stanie dokładnie określić stan koła dwumasowego.

Nasza firma na rynku regeneracji podzespołów samochodowych, w tym także kół dwumasowych, istnieje już i aktywnie działa od ponad piętnastu lat. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z bardzo dużą ilością rzetelnych i profesjonalnych warsztatów samochodowych, które realizują usługi demontażu i montażu oraz oczywiście diagnostyki kół dwumasowych na rzecz naszych klientów.

Warsztaty te są zlokalizowane w całym kraju, w związku z tym istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że któryś z nich będzie znajdował się w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania, dzięki czemu w sposób dla Ciebie wygodny i taki, który nie będzie wymagał poświęcenia zbyt dużej ilości czasu, będziesz miał możliwość upewnić się, co do swoich obaw związanych z kołem dwumasowym. Jego regeneracja nie zawsze jest konieczna, albowiem niekiedy może się okazać, że objawy które Cię niepokoją pochodzą od zupełnie innego podzespołu.

Dosyć dobrym przykładem tego są uszkodzone poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów, które wywołują nadmierne wibracje karoserii. Bardzo podobny objaw może być skutkiem zużytego koła dwumasowego. Jak widzimy, diagnostyka dwumasy, to czynność, którą powinniśmy wykonać u mechanika, a nie liczyć na jej wykonanie przez telefon. W razie więc, jeżeli zamieszkujesz

Wyszków i regeneracja koła dwumasowego

w samochodzie może okazać się koniecznością, zadzwoń do nas pod podany obok numer, aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Wyszków regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Wyszków
Wyszków regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Fragment mapy przedstawiony obok obrazuje drogę z Wyszkowa na ulicę Marszałkowską w Warszawie. Umieściliśmy ją dlatego, że niektórzy nasi Klienci, jako wariant dostarczenia do naszego zakładu koła dwumasowego do regeneracji, wybierają wariant samodzielnego przywiezienia opakowania z nim bezpośrednio do punktu nadawania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej. Niestety w Wyszkowie nie ma ona swojego punktu, a najbliższy znajduje się właśnie w Warszawie.

Oczywiście, jeżeli droga, która jak widzimy ma ponad 60 kilometrów będzie dla Ciebie zbyt uciążliwa lub nawet z uwagi na brak czasu, czy transportu niemożliwa do pokonania, zawsze możesz skorzystać z wariantu, jakim jest zamówienie bezpośrednio u nas kuriera, który przyjedzie do Ciebie i prawidłowo zapakowane koło odbierze.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress