REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH ŻORY

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
W sytuacji, gdy zamieszkuje

Żory

i przypuszczasz, że

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie jest konieczna, ewentualnie chciałbyś w inny sposób rozwiązać swój problem, proponujemy skontaktować się w pierwszej kolejności telefonicznie z naszym zakładem, a nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na każde pytanie związane z realizowanymi przez nas usługami. Bardzo często używając określenia naszej firmy używamy słowa zakład produkcyjny.

Nazewnictwo takie jest jak najbardziej wskazane, gdy tylko weźmiemy pod uwagę skalę naszej działalności, liczbę zatrudnionego personelu oraz wyposażenie w dużą ilość maszyn i urządzeń, które wykorzystujemy w naszych procesach regeneracji nie tylko kół masowych, ale również i innych podzespołów, takich jak dociski, tarcze sprzęgła i wysprzęgliki, sprzęgła hydrokinetyczne zwane konwerterami, maglownice określane, jako przekładnie kierownicze. Podzespoły, które trafiają do naszego zakładu są później wykorzystywane przez kierowców nie tylko w naszym kraju, ale jeżdżą po całej Europie. Nasi klienci, to nie tylko odbiorcy indywidualni, czyli prywatni użytkownicy samochodów, ale także firmy transportowe, handlowe, usługowe i wiele innych posiadających rozbudowaną flotę samochodową.

Do grona naszych Klientów, o czym warto również wspomnieć, należy wielu autoryzowanych dealerów rozpoznawanych na naszym krajowym rynku marek samochodowych. Wieloletnie doświadczenie oraz skala działalności z całą pewnością uprawniają nas do używania określenia zakład produkcyjny, a nie warsztat, gdyż to drugie określenie kojarzy się raczej z niewielkim pomieszczeniem i wykonywaniem czynności o charakterze rzemieślniczym na małą skalę. Zdecydowanie więc forma zakładu o wiele lepiej oddaje istotę przeprowadzanych przez nas procesów technologicznych. Tak więc, gdy zamieszkujesz
Żory i regeneracja koła dwumasowego jest w kręgu Twoich zainteresowań zadzwoń do nas, a nasi fachowcy udzielą Ci szeregu dodatkowych i ważnych informacji, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzje, w jaki sposób rozwiązać swój problem z dwumasą.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Żory regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Żory
Żory regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Zamieszczona na niniejszej stronie tuż obok mapa prezentuje możliwość dojazdu do punktów nadawania przesyłek, współpracującej z nami firmy kurierski zlokalizowanej w Katowicach przy ulicy Kościuszki. Odległość dzieląca Żory i tę właśnie placówkę jest stosunkowo niewielka i jest szansa w dosyć krótkim czasie na przywiezienie zapakowanego koła dwumasowego, aby wysłać je do regeneracji w naszej firmie. Opcja ta jest jedną z kilku możliwości, dzięki której dwumasa trafić może do naszego zakładu. Najprostszym wyjściem jest oczywiście zamówienie kuriera, który odwiedzi Państwa pod wybranym adresem, a po regeneracji odwiezie

koło dwumasowe

, a może również przyjechać do warsztatu, w którym podzespół ten jest wymieniany.

Niektórzy Klienci przyjeżdżają do nas osobiście, jednakże w wielu przypadkach nie ma to ekonomicznego uzasadnienia, gdyż koszt paliwa będzie dosyć wysoki. Warto również pamiętać o tym, że koła dwumasowe są powszechnie wykorzystywane nie tylko w  silnikach na olej napędowy, ale i również silnikach benzynowych, o czym nie wszyscy wiedzą, a dowiedziawszy się o tym są zdziwieni. Dotyczy to zwłaszcza Klientów indywidualnych. Zanim odwiedzisz wspomniany punkt w Katowicach, skontaktuj się z nami telefonicznie, a my poddamy Ci niezbędne dane, konieczne do wysłania do nas przesyłki z kołem dwumasowym. Prosimy również, aby zwrócić uwagę na prawidłowe przygotowanie przesyłki, aby koło znajdujące się we wnętrzu opakowania, nie przemieszczało się swobodnie w czasie transportu, co mogłoby je dodatkowo uszkodzić.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress