REGENERACJA KÓŁ DWUMASOWYCH ŻYRARDÓW

Zapraszamy:
poniedziałek - piątek w godz. 8-16
soboty 10-14
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
20 lat doświadczenia
+ 48 000 zregenerowanych kół dwumasowych
70 wykwalifikowanych specjalistów
Zamieszkujesz

Żyrardów

i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

? Jeżeli tak, to na naszych stronach uzyskasz wiele cennych informacji w tym właśnie obszarze. Wielu naszych Klientów chcących uzyskać szczegółowe informacje odnośnie tego, w jaki sposób realizowane są nasze usługi kontaktuje się z nami telefonicznie i zadaje szereg pytań.

Wiele z nich powtarza się, w związku z tym, kilka najczęściej poruszanych kwestii omówimy poniżej. Po pierwsze, na nasze usługi udzielamy gwarancji na 24 lub 12 miesięcy, zależnie od modelu auta.

Po drugie, żywotność koła dwumasowego po regeneracji, zakładając dotychczasowy styl jazdy powinna być zbliżona do żywotności fabrycznie nowego koła.

Po trzecie, walory użytkowe i zdolność do tłumienia drgań w każdym kole dwumasowym po naszej regeneracji jest pełna i taka sama, jak w przypadku fabrycznej dwumasy.

Po czwarte, dwumasę do regeneracji można dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem kuriera. Po piąte, cena naszych usług jest stała, a to tego względu, że za każdym razem i w przypadku każdego koła wykonujemy dokładnie takie same czynności, to znaczy wymieniamy wszystkie części znajdujące się we wnętrzu dwumasy na fabrycznie nowe.

Ostatnia wreszcie, często poruszana kwestia dotyczy tego, czy warto kupić używaną dwumasę. Stanowczo tego odradzamy, gdyż wielokrotnie spotkaliśmy się przypadkiem, że używane koło wystarcza na kilka dni lub tygodni, a później trzeba znów wydać pieniądze, aby wyjmować skrzynie i znów zastanawiać się, co zrobić z układem przeniesienia napędu w samochodzie. Jeśli zatem zamieszkujesz

Żyrardów i regeneracja koła dwumasowego

znajduje się w kręgu Twych zainteresowań, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej dodatkowych informacji w przedmiotowej kwestii.
- Posiadamy zregenerowane dwumasy na wymianę do większości marek i modeli samochodów.

- Regeneracja w naszym zakładzie blisko miejsca Twojego zamieszkania - nie musisz nigdzie daleko jeździć.

- Żywotność kół dwumasowych po regeneracji - taka sama, jak części nowych.
Gwarancja 12 m-cy i 24 m-ce
docisk sprzęgła w trakcie naprawy
Żyrardów regeneracja kół dwumasowych
regeneracja kół dwumasowych Żyrardów
Żyrardów regeneracja kół dwumasowych
spawanie obudowy koła dwumasowego
obróbka mechaniczna koła dwumasowego
koło dwumasowe podczas regeneracji
powierzchnia cierna zregenerowanej dwumasy
wypiaskowany podczas regeneracji docisk sprzęgła
tarcza sprzęgła po regeneneracji razem z dwumasą
Jak widzimy na mapie zamieszczonej obok, Żyrardów oddalony jest od Warszawy o około 60 kilometrów, zależnie od drogi, którą chcemy pojechać. Piszemy o tym dlatego, iż pewna grupa naszych Klientów, gdy zdecyduje się na zamówienie usługi po godzinie granicznej dla danej lokalizacji, musiałaby czekać na kuriera do następnego dnia. Aby nie tracić czasu, istnieje także rozwiązanie polegające na tym, że kierowca samodzielnie dostarczy zapakowane koło dwumasowe do firmy spedycyjnej, która z nami współpracuje w zakresie przewozu kół dwumasowych.

Zanim zdecydujesz się na takie rozwiązanie, musisz skontaktować się z nami telefonicznie, aby uzyskać dane identyfikacyjne, bez których samodzielne nadanie zapakowanej dwumasy nie będzie możliwe. Zwracamy uwagę na staranna umieszczenie koła dwumasowego w opakowaniu, tak aby nie miało ono możliwości swobodnego przemieszczania się w czasie transportu, gdyż niedopełnienie tego obowiązku spowoduje, że po pierwsze, kurier może odmówić podjęcia przesyłki, a po drugie samo koło dwumasowe może ulec dalszym uszkodzeniom jeszcze przed przystąpieniem do jego regeneracji. Tak więc dla dobra sprawy zwróćmy uwagę na ten aspekt.
zregenerowana dwumasa
koło dwumasowe przed naprawą
zużyte łożysko wewnątrz koła dwumasowego
ocena stanu koła dwumasowego
koło dwumasowe na 10 śrub mocujących je do wału silnika
dwumasa na 8 śrub mocujących
okładziny sprzęgła
kontrola dwumasy przed naprawą
koło dwumasowe na stanowisku testowym
dwumasa po szlifowaniu
dwumasa na 7 śrub mocujących do wału
koło dwumasowe
dwumasa na 5 śrub mocujących
dwumasa z auta dostawczego
widoczny wieniec rozrusznika na obwodzie koła dwumasowego
uszkodzony wieloklin wewnątrz koła dwumasowego
© 2011 by - Aquaress